پویش سراسری روزه نجات
پویش سراسری روزه نجات

به گزارش خبرنگار اختصاصی  پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) پویش سراسری روزه نجات  از روز شنبه ۱دی توسط دانشجویان دانشگاه تهران آغاز گردید دانشجویان عضو پویش  وعده نهار خود را جمع آوری کرده و در مناطق محروم و بین نیازمندان توزیع نمودند این مراسم  چهارشنبه ۵ دی به مدت ۳ روز با حضور جمعی از […]

به گزارش خبرنگار اختصاصی  پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)

پویش سراسری روزه نجات  از روز شنبه ۱دی توسط دانشجویان دانشگاه تهران آغاز گردید دانشجویان عضو پویش  وعده نهار خود را جمع آوری کرده و در مناطق محروم و بین نیازمندان توزیع نمودند

این مراسم  چهارشنبه ۵ دی به مدت ۳ روز با حضور جمعی از طلاب و دانشجویان روزه دار ایرانی و غیرایرانی جهت اعلام حمایت از مردم مظلوم یمن ، در مسجد دانشگاه تهران آغاز شد و تا نماز جمعه خاتمه یافت.

 

سخنرانان این برنامه نیز آیت الله اختری، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت، وحسین شیخ الاسلام، و جناب آقای سید صادق الشرفی، عضو انصارالله یمن بودند. همچنین با عماد حمرونی نیز گفتگوی تصویری صورت گرفت.

 

همچنین ارتباط تصویری با عماد حمرونی تحلیلگر فرانس ۲۴ راشاتودی المیادین…مدرس در مدرسه ژیوپلیتیک فرانسه گرفته شد

 

و همچنین از آغاز برنامه تا خاتمه آن، طوماری جهت امضای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از نمایشگاه برای اعلام حمایت از مردم یمن قرار داده شده که پس از برنامه به دفتر نمایندگی‌سازمان ملل متحد در تهران تحویل داده خواهد شد.

ادامه دارد

شهاب درودیان