پدافند غیر عامل باید با هرگونه نفوذ مقابله کند
پدافند غیر عامل باید با هرگونه نفوذ مقابله کند

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)  ,و به نقل از موج، رئیس و مسئولان سازمان پدافند غیرعامل کشور ، پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به اهمیت روزافزون پدافند غیر عامل در مقابله با تهدیدهای […]

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)  ,و به نقل از موج، رئیس و مسئولان سازمان پدافند غیرعامل کشور ، پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به اهمیت روزافزون پدافند غیر عامل در مقابله با تهدیدهای نو شونده دشمنان، تأکید کردند: در مقابل شیوه‌های پیچیده تهاجم دشمنان، پدافند غیرعامل نیز باید کاملاً هوشیار و جدی باشد و به صورت علمی، دقیق، به‌روز و همه‌جانبه عمل و با هرگونه نفوذ مقابله کند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای توجه مسئولان در همه بخشها به اهمیت پدافند غیر عامل را لازم دانستند و افزودند: اگر مدیران کشور اهمیت این مسئله را درک نکنند و پدافند غیرعامل به طور شایسته توسعه پیدا نکند، کشور در معرض تهدیدهای بعضاً غیرقابل جبران قرار خواهد گرفت، بنابراین مسئولان بخش‌های مختلف کشور چه بخشهای نظامی و چه بخشهای غیرنظامی، باید با پدافند غیرعامل همکاری کامل و لازم انجام دهند.

منبع:موج