واکنش کدخدایی به تحریم ۵ عضو شورای نگهبان توسط آمریکا
واکنش کدخدایی به تحریم ۵ عضو شورای نگهبان توسط آمریکا

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به تحریم ۵ عضو شورای نگهبان توسط آمریکا گفت: ان‌شاءالله امروز مردم خوب ما در پای صندوق‌های رأی پاسخ محکمی به دولت استکباری آمریکا خواهند داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، مستقر در محل هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای و اولین میان دوره‌ای پنجمین […]

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به تحریم ۵ عضو شورای نگهبان توسط آمریکا گفت: ان‌شاءالله امروز مردم خوب ما در پای صندوق‌های رأی پاسخ محکمی به دولت استکباری آمریکا خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، مستقر در محل هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در جمع خبرنگاران درباره تحریم اعضای شورای نگهبان توسط آمریکا، در جمع خبرنگاران، گفت : البته آمریکا در طول ۴۱ سال‌گذشته همیشه تهدیدات و دشمنی‌هایی با مردم ایران داشته و پاسخ خود را گرفته است.

وی با بیان اینکه این تحریم‌ها نشان افتخاری برای ما است و به تعبیر شهید بهشتی به هر حال آمریکا از بیرون شدن از ایران عصبانی است و باید از این عصبانیت خود بمیرد، اظهار داشت : ان‌شاءالله امروز مردم خوب ما در پای صندوق‌های رأی پاسخ محکمی به دولت استکباری آمریکا خواهند داد.

سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این سوال که آیا از تحریم آمریکا ناراحت نشدید، افزود: اتفاقأ ما خوشحال خواهیم شد و هستیم، به هر حال نشان افتخار گاهی اوقات از دست اشقی‌الاشقیا باید گرفت. لذا این نشان افتخاری برای ما است که دشمنان مردم ما اینگونه رفتار می‌کنند.

کدخدایی درباره تعیین تکلیف تبادلات تجاری اعضای شورای نگهبان پس از تحریم‌های آمریکا، گفت: خودشان هم فهمیدند یک عمل مضحکانه‌ای انجام دادند که نزد جهانیان بی‌آبروتر شدند.

  • منبع خبر : تسنیم