همکاری‌های مشترک برای حمایت از صنایع پیشرفته
همکاری‌های مشترک برای حمایت از صنایع پیشرفته

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفتگو کرد . به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) در ابتدای این دیدار رضا نقی پور اصل با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد ۱۱ ماهه صندوق حمایت از […]

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) در ابتدای این دیدار رضا نقی پور اصل با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد ۱۱ ماهه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته پرداخت و گفت : در این مدت با توجه به شرایط کلی حاکم بر کشور و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها تمام تلاش خود را در ارائه خدمات به متقاضیان،مطابق با سیاست های وزارت صنعت معدن و تجارت به کار بستیم که خوشبختانه در مقایسه با سنوات گذشته رشد قابل توجهی داشتیم.

برات قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت های موجود هر دو مجموعه ، به تعامل بیش از پیش شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش،پژوهش و فناوری وزارت صمت تاکید کرد.

در ادامه این دیدار طرفین بر سر همکاری دوجانبه به منظور تطبیق سیاست گذاری ها در حوزه صنایع پیشرفته با سیاست های کلی وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین برگزاری اولین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته و استقرار دبیرخانه آن در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری توافق کردند.

  • منبع خبر : شاتا