هشتگ« قدس نزدیک‌تر است» در صدر شبکه‌های اجتماعی در عراق
هشتگ« قدس نزدیک‌تر است» در صدر شبکه‌های اجتماعی در عراق

کاربران شبکه‌های اجتماعی در عراق شامگاه پنجشنبه پویشی را با عنوان «القدس-اقرب» راه اندازی کرده‌اند که در صدر هشتگ‌های توییتر در عراق قرار گرفت.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری جهان نیوز، فعالان شبکه‌های اجتماعی شامگاه پنجشنبه همزمان با روز جهانی قدس پویشی را با عنوان   #القدس_اقرب راه اندازی کردند. این […]

کاربران شبکه‌های اجتماعی در عراق شامگاه پنجشنبه پویشی را با عنوان «القدس-اقرب» راه اندازی کرده‌اند که در صدر هشتگ‌های توییتر در عراق قرار گرفت. 

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری جهان نیوز، فعالان شبکه‌های اجتماعی شامگاه پنجشنبه همزمان با روز جهانی قدس پویشی را با عنوان   #القدس_اقرب راه اندازی کردند.

این پویش چندین محور را شامل می‌شود:

۱- آرمان فلسطین از اولویت‌های ملت‌های اسلامی است.
۲- پیوند ما با قدس پیوندی حیاتی و مهم است که زمان و مکان نمی شناسد.
۳-ملت‌های اسلامی از اصول خود کوتاه نیامده و نخواهند آمد و مانند برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس این اصول برایشان مشمول فروش یا مماشات نمی شود.
۴- از همه گروه‌های مقاومت اسلامی در همه کشورهای محور مقاومت  از جمهوری اسلامی ایران تا عراق، لبنان، یمن و سوریه برای دفاع از قدس اشغالی حمایت می‌شود.
۵- از کتائب حزب الله، الحشد الشعبی و مراسمی که گروه های مقاومت برای حمایت از آرمان فلسطین برگزار کردند قدردانی می‌شود.

۶-با امام خامنه ای (حفظه الله) پیمان می‌بندیم که زیر پرچم او علیه رژیم غاصب صهیونیستی پیش می‌رویم و برای آزادی قدس کاملا آماده‌ایم.

۷-نابودی اسرائیل قطعی است، همان گونه که در کتاب مقدس آسمانی آمده است
۸- دولت و ملت عراق با معامله شوم قرن برای فروش آرمان فلسطین  مخالف است.

 این هشتگ ظرف نیم ساعت در صدر هشتگ‌های توییتر عراق قرار گرفت.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس