نتانیاهو و پوتین تلفنی گفت‌و‌گو کردند
نتانیاهو و پوتین تلفنی گفت‌و‌گو کردند

منابع صهیونیستی خبر دادند که نخست‌وزیر فعلی این رژیم با رئیس‌جمهور روسیه درباره مسائل منطقه به‌صورت تلفنی گفت‌و‌گو کرده است.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری جهان نیوز، منابع صهیونیستی، بعدازظهر امروز (جمعه)، از گفت‌و‌گوی تلفنی «بنیامین نتانیاهو»‌ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه خبر دادند. «اوفیر جندلمان» سخنگوی […]

منابع صهیونیستی خبر دادند که نخست‌وزیر فعلی این رژیم با رئیس‌جمهور روسیه درباره مسائل منطقه به‌صورت تلفنی گفت‌و‌گو کرده است. 

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری جهان نیوز، منابع صهیونیستی، بعدازظهر امروز (جمعه)، از گفت‌و‌گوی تلفنی «بنیامین نتانیاهو»‌ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه خبر دادند.

«اوفیر جندلمان» سخنگوی عربی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر بدون ذکر جزئیات بیشتر در ارتباط با این تماس نوشت که دو طرف «آخرین تحولات در جبهه شمالی و دیگر مسائل منطقه‌ای» مورد بحث و بررسی قرار داده‌اند.

در این اعلام، اشاره‌ای به زمان این گفت‌و‌گو نشده و از طرفی دیگر، رسانه‌های روسی تا به این لحظه گزارشی در ارتباط با این تماس منتشر نکرده‌اند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس