مدیران دولتی اگر غیرکارآمد عمل کنند در تیم دشمن هستند
  مدیران دولتی اگر غیرکارآمد عمل کنند در تیم دشمن هستند

معاون بین‌الملل قوه قضائیه با اشاره به اینکه همه مدیران دولتی باید بدانند اگر غیرکارآمد عمل کنند در تیم دشمن هستند گفت: عفت زن و غیرت مرد امروز سیبل دشمنان ما است و مردم را باید از این هدف دشمن آگاه کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از تسنیم،محمدجواد لاریجانی شامگاه یکشنبه در […]

معاون بین‌الملل قوه قضائیه با اشاره به اینکه همه مدیران دولتی باید بدانند اگر غیرکارآمد عمل کنند در تیم دشمن هستند گفت: عفت زن و غیرت مرد امروز سیبل دشمنان ما است و مردم را باید از این هدف دشمن آگاه کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از تسنیم،محمدجواد لاریجانی شامگاه یکشنبه در همایش تبیین حقوق بشر اسلامی در فصل چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در جمع فعالان فرهنگی کرمان در تکیه میدان قلعه شهر کرمان با بیان اینکه توجه به نعمات الهی در هر وضعیت لازم است اظهار داشت: در هر شرایط سختی باشیم به شرایط سخت حضرت زینب(س) در مجلس یزید نمی‌رسیم و وقتی از ایشان پرسیدند در چه حالی فرمود جز زیبایی ندیدم.

وی با اشاره به اینکه نعمت‌های الهی همیشه آشکار نیست و بعضی از نعمت‌های الهی پنهان هستند گفت: نخستین نعمت الهی که پنهان هم هستند و دیده نمی‌شود نعمت بودن و زیستن است.

معاون بین‌الملل قوه قضائیه با بیان اینکه خدا به ما قدرت نطق و اراده داد که نعمت انسانیت است و ما می‌توانستیم زندگی کنیم اما درخت و یا حیوان بر روی زمین باشیم افزود: خدا به ما نعمت ولایت داده است و ولایت امر بسیار مهمی است و امام رضا(ع) در روایتی می‌فرماید پایه‌های اسلام پنج چیز است که با امر ولایت آن چهار چیز قبول می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ما وظیفه داریم ولی مشروع خود را حمایت کنیم چرا که نعمت الهی است گفت: ولایت را باید بشناسیم و مصداق وجودی و عملی آن را بجوییم و تولی و تبری داشته باشیم.

لاریجانی با بیان اینکه مسئله حقوق بشر یک پرچم است که غرب به رهبری آمریکا بر علیه اسلام بلند کرده است تصریح کرد: کسانی مدعی حقوق بشر شدند که سر تا پا جنایت هستند و ما باید این پرچم غرب را بشناسیم.

وی با اشاره به اینکه بعضی‌ها دشمنی آمریکا را سطحی می‌دانند و وقتی حرفی می‌زنیم می‌گویند تندروی می‌کنید افزود: حقیقت دشمنی آمریکا را باید تبیین کنیم که بصیرت نیاز دارد.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با بیان اینکه دشمنی غرب با اسلام یک دشمنی ریشه‌دار است و آنهایی که می‌گویند “مرگ بر آمریکا” نگویید، دشمنی آمریکا را خوب بررسی نکرده‌اند گفت: انقلاب اسلامی ایران چهل سال پیش پیروز شد و یک حادثه عظیم تاریخی بود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تحقیقات در مورد انقلاب اسلامی در دانشگاه تل‌آویو انجام شده و آنها آثار انقلاب را به خوبی درک کردند که تا این اندازه دشمنی می‌کنند افزود: حادثه تاریخی انقلاب دو جریان اجتماعی را راه‌اندازی کرد و یک حادثه ابتر نبود.

لاریجانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران اسلام را زنده کرد و امروز منجر به بیداری اسلامی در دنیا شده است گفت: هر جا جمهوری اسلامی به جلو می‌رود می‌گویند این دستآورد استراتژیک جمهوری اسلامی است و به همین دلیل جمهوری اسلامی ایران در دنیا شانیت ام‌القرایی پیدا کرده است.