قدردانی استاندار خوزستان از همکاری وزارت نفت در مدیریت بحران سیل
قدردانی استاندار خوزستان از همکاری وزارت نفت در مدیریت بحران سیل

کریم زبیدی نماینده ویژه وزیر نفت در استان خوزستان روز سه شنبه(۳ اردیبهشت ۹۸) با دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این دیدار زبیدی گزارشی از آخرین اقدامات شرکت های تابع وزارت […]

کریم زبیدی نماینده ویژه وزیر نفت در استان خوزستان روز سه شنبه(۳ اردیبهشت ۹۸) با دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این دیدار زبیدی گزارشی از آخرین اقدامات شرکت های تابع وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران در خصوص امدادرسانی به مناطق سیل زده این استان ارائه داد.

وی به بازدیدهای خود از شهرها و روستاهای مختلف استان خوزستان اشاره و بر اهتمام وزارت نفت بر همکاری در بازسازی مناطق خسارت دیده تاکید کرد.

شریعتی استاندار خوزستان نیز با بیان اینکه شرکت های تابع وزارت نفت در استان خوزستان از ابتدای شروع بحران سیل در استان وارد عمل شدند، از وزیر نفت و نماینده ویژه وزیر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و همه دست اندرکاران امدادرساني تقدیر و تشکر کرد.

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب