فراخوان چهارمین رویداد بهم رسانی شرکت‌های فناور، نوآور و دانش بنیان با شرکت های صنعت حوزه نفت و گاز
فراخوان چهارمین رویداد بهم رسانی شرکت‌های فناور، نوآور و دانش بنیان با شرکت های صنعت حوزه نفت و گاز

مرکز نوآوری انرژیک شرایط شرکت در این رویداد را برای نوآفرینان غیرعضو نیز به صورت محدود فراهم کرده است تا در کنار سایر اعضای انرژیک، از بستر ایجاد شده برای فروش خدمت/ محصول یا جذب سرمایه‌ استفاده کنند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،در همین راستا، هر کدام از نوآفرینان غیرعضو که تمایل دارند […]

مرکز نوآوری انرژیک شرایط شرکت در این رویداد را برای نوآفرینان غیرعضو نیز به صورت محدود فراهم کرده است تا در کنار سایر اعضای انرژیک، از بستر ایجاد شده برای فروش خدمت/ محصول یا جذب سرمایه‌ استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،در همین راستا، هر کدام از نوآفرینان غیرعضو که تمایل دارند در این رویداد بهم‌رسانی حضور داشته باشند، می‌توانند جهت ثبت‌نام اولیه به تکمیل فرم اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام اولیه تا پایان روز یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ خواهد بود.

شایان ذکر است این مرکز در خصوص مزایای حضور در این رویداد اعلام کرده است ۲۵ میلیون تومان جایزه نقدی برای دو تیم منتخب (جمعا ۵۰ میلیون تومان)، بررسی طرح‌های برتر جهت سرمایه‌گذاری وارائه گواهی معتبر رتبه از طرف وزارت نفت را در نظر گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در  این رویداد می توان  به لینکhttps://b2n.ir/x67484  مراجعه و یا با شماره ۰۲۱-۶۶۴۶۰۰۴۳تماس حاصل کرد.

  • منبع خبر : مرکز نوآوری انرژیک