طرح جامع توسعه صنعت پتروشیمی در منطقه صنایع انرژی بر پارسیان به عنوان قطب توسعه با حضور مدیران عامل پتروشیمی و ایمیدرو بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از نیپنا در حاشیه بازدید وزیر نفت از منطقه صنایع انرژی بر پارسیان جلسه ای با حضور بهزاد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع […]

طرح جامع توسعه صنعت پتروشیمی در منطقه صنایع انرژی بر پارسیان به عنوان قطب توسعه با حضور مدیران عامل پتروشیمی و ایمیدرو بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از نیپنا در حاشیه بازدید وزیر نفت از منطقه صنایع انرژی بر پارسیان جلسه ای با حضور بهزاد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و غریب پور مدیر عامل سازمان ایمیدرو  و شاهرخی مدیر عامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان در خصوص برنامه جامع توسعه صنایع انرژی بر پارسیان به عنوان قطب سوم توسعه صنعت پتروشیمی برگزارشد.

در این جلسه ظرفیت های دو شرکت برای تامین هرچه سریعتر زیر ساخت های لازم بررسی شد و مقرر گردید اقدامات اجرایی از جمله استحصال و تسطیح اراضی ، تامین آب و برق، احداث جاده های ارتباطی و توسعه بندر به منظور استقرار صنایع پتروشیمی در منطقه تسریع شود تا فرایند توسعه و سرمایه گذاری در این منطقه هرچه زودتر آغاز  شود.

همچنین در پایان جلسه مقرر شد تهیه طرح جامع توسعه این منطقه (MDP)  هرچه سریع تر اجرایی گردد.

منبع:نیپنا