سیستان و بلوچستان بهشتی از مواد معدنی کشور
سیستان و بلوچستان بهشتی از مواد معدنی کشور

علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت در حاشیه نشست شورای معادن  استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به دستگاه‌هایی که از آن برای اکتشاف معادن استفاده می‌کنیم مطمئن هستیم سیستان و بلوچستان بهشتی از مواد معدنی کشور باشد. به گزارش  پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)وبه نقل از روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور،  همچنین […]

علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت در حاشیه نشست شورای معادن  استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به دستگاه‌هایی که از آن برای اکتشاف معادن استفاده می‌کنیم مطمئن هستیم سیستان و بلوچستان بهشتی از مواد معدنی کشور باشد.
به گزارش  پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)وبه نقل از روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور،  همچنین وجیهه‌الله جعفری گفت: آنچه تا امروز اتفاق افتاده بیانگر این است که پتانسیل‌های زیادی در در سیستان و بلوچستان وجود دارد و فرصت‌هایی را در زمان خود از دست داده‌ایم که باید تلاش کنیم در یک زمان مشخص معادن به بهره‌برداری برسانیم و حاصل آن سرمایه‌گذاری جدید برای مردم سیستان و بلوچستان شود تا از این ثروت استفاده کنند.
در ادامه استاندار استان سیستان و بلوچستان نیز قابلیت‌های معدنی استان را بسیار بالقوه عنوان کرد و از تمام توان خود برای حمایت از بخش خصوصی خبر داد و گفت: سیستان و بلوچستان می‌تواند خود را به عنوان استان رتبه برتر معدن کشور مطرح کند.
حسین مدرس خیابانی تصریح کرد: گر قرار است منابع معدنی استان سیستان و بلوچستان به ثروت برای مردم تبدیل شود به طور یقین بخش خصوصی بخش پررنگ و تعیین‌کننده‌ای دارد و هر کسی که تمایل به سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان در حوزه‌های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی، دامپروری، گردشگری و تجاری دارد این استان با تمام ظرفیت خود امنیت را تامین می‌کند.