سهم خواهی اصلاح طلبان از وزیر ارشاد ادامه دارد
سهم خواهی اصلاح طلبان از وزیر ارشاد ادامه دارد

سهم خواهی اصلاح طلبان از وزیر ارشاد ادامه دارد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تهدید به استیضاح شد.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) صبح امروز در دفتر وزیر ارشاد، جلسه تندی برگزار شده و سه نماینده مجلس سیدعباس صالحی را تهدید به استیضاح كرده اند. وکیلی، کواکبیان و حضرتي که هر سه از روزنامه داران اصلاح […]

سهم خواهی اصلاح طلبان از وزیر ارشاد ادامه دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تهدید به استیضاح شد.

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) صبح امروز در دفتر وزیر ارشاد، جلسه تندی برگزار شده و سه نماینده مجلس سیدعباس صالحی را تهدید به استیضاح كرده اند.

وکیلی، کواکبیان و حضرتي که هر سه از روزنامه داران اصلاح طلب و لیست امید هستند، در دیدار امروز خود با صالحی، در خصوص انتصاب معاون مطبوعاتی جدید به او اولتیماتوم داده اند!

آنها که در این سال‌ها، خیلی نتوانسته اند سهمی از یارانه های میلیاردی را نصیب روزنامه های خود کنند، به عنوان نماینده مطبوعات اصلاح طلب به صالحی گفته اند باید فردی اصلاح طلب را بر صندلی معاونت مطبوعاتی بنشانی تا حداقل قدر ما را بداند و سهم حمایت‌های ما از دولت را بدهد.

آنها با صراحت اعلام کرده اند که گزینه های مطرح برای معاونت مطبوعاتی را قبول ندارند بویژه علی معزی که سبقه اعتدالی دارد و اصلا توجهی به اصلاح طلبان ندارد.
این سه نفر وزیر را به استیضاح تهدید کرده اند و گفته اند در تصمیم خود تجدید نظر کند حال آنکه صالحی به آنها گفته که معزی با نظر رئیس جمهور از شورای اطلاع رسانی دولت به وزارت ارشاد می‌آید چرا که روحانی، مشی اعتدالی او را در شورا قبول داشته و برای فضای مطبوعات کشور نیز مفید می‌داند.