سامانسراهای پایتخت، مراكز نگهداری موقت از مددجويان
سامانسراهای پایتخت، مراكز نگهداری موقت از مددجويان

همكاری نهادهای مسئول در حوزه ساماندهی آسيب های اجتماعی می تواند تاثير شگفت انگيزی در كاهش آن كاهش آن داشته باشد. سیدنجم الدین محمدی مديرعامل سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی به همراه جمعی از معاونين، مشاورين و مديران، با هدف استفاده بهينه از ظرفيت زير ساخت های موجود در مراكز تابعه و همچنين كاهش […]

همكاری نهادهای مسئول در حوزه ساماندهی آسيب های اجتماعی می تواند تاثير شگفت انگيزی در كاهش آن كاهش آن داشته باشد.

سیدنجم الدین محمدی مديرعامل سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی به همراه جمعی از معاونين، مشاورين و مديران، با هدف استفاده بهينه از ظرفيت زير ساخت های موجود در مراكز تابعه و همچنين كاهش هزينه ها ، از قسمت های مختلف سامانسرای لويزان بازديد كردند .
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی و به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی، وی ضمن بازديد از بخش های نگهداری و اسكان مددجويان، با آنها و مسئولان و كاركنان سامانسرای لویزان به گفتگو پرداخته و از زحمات شبانه روزی این کارکنان دلسوز قدردانی نمودند و آنها نیز در يك فضای صميمانه مشكلاتشان را مطرح كردند. وی با اشاره به مسئوليت خطير شهرداری در ساماندهی آسيب ديدگان اجتماعی در كلانشهر تهران گفت : سامانسراها مراكز نگهداری موقت از مددجويان ارجاعی از سطح شهر تهران بوده و جای نگهداری طولانی مدت از مددجويان دارای اختلال روان ، بيماران خاص عفوني و سالمندان نيست؛ لذا همدلی و همكاری نهادهای مسئول در حوزه ساماندهی آسيب های اجتماعی می تواند تاثير شگفت انگيزی در كاهش آن داشته باشد كه متاسفانه به رغم پيگيری های به عمل آمده ، اين مهم صورت نگرفته و شهرداری و بهزيستی در اين حوزه تنها مانده اند . محمدی در ادامه ضمن تبريك ولادت با سعادت حضرت معصومه سلام اله عليها و روز دختر، از بانوان همکار در آن مجموعه قدردانی کرد .
منبع: روابط عمومی سازمان رفاه خدمات ومشارکت های اجتماعی