ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی واقع در محله عبدل آباد منطقه ۱۹
ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی واقع در محله عبدل آباد منطقه ۱۹

در راستای اجرای طرح انضباط شهری در برخی از مناطق سطح شهر تهران، طرح ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی واقع در محله عبدل آباد در منطقه۱۹ با محوریت شهرداری این منطقه و حوزه معاونت خدمات شهری اجرایی گردید. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت […]

در راستای اجرای طرح انضباط شهری در برخی از مناطق سطح شهر تهران، طرح ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی واقع در محله عبدل آباد در منطقه۱۹ با محوریت شهرداری این منطقه و حوزه معاونت خدمات شهری اجرایی گردید.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب گفت: براساس سیاست های دولت، شورای شهر تهران و شهردار محترم تهران مبنی بر ساماندهی دستفروشان در سطح شهر تهران، طرح ساماندهی دستفروشان در مناطق ۶،۱۱،۱۳،۱ با همکاری و همراهی شهروندان، اصناف و نیروی انتظامی اجرایی گردید.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه افزود: بدنبال اجرای طرح های موفق ساماندهی دستفروشان چهارراه ولیعصر(عج) تا چهارراه امیراکرم و ساماندهی دستفروشان در محدوده تئاتر شهر و پارک دانشجو در مناطق ۱۱ و۶ ، اجرای این طرح در خیابان احسانی واقع در محله عبدل آباد در منطقه ۱۹ نیز در دستور کار قرار گرفت و با موفقیت اجرایی گردید.

یزدانی در ادامه افزود: جلسات مستمری برای ساماندهی دستفروشان و اجرای طرح انضباط شهری در بازار بزرگ احسانی برگزار شد که نتیجه این جلسات مستمر و پیگیری های بسیار شهرداری منطقه ۱۹ و حوزه معاونت خدمات شهری و سایر دست اندرکاران این امر؛ منتج به ساماندهی این نقطه گردید و رضایتمندی حداکثری شهروندان را در پی داشت.

وی در ادامه افزود: تمهیدات اجرای این طرح از چندین ماه قبل آغاز شده بود که طی آن ضمن اطلاع رسانی به کسبه و توجیه و پیگیری مراجع قانونی، نشست های متعددی با حضور مسئولین منطقه ۱۹، شرکت شهربان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، نیروهای قضایی،انتظامی، نمایندگان صنوف و… تشکیل و در خصوص رفع سد معبر خیابان احسانی تصمیم گیری شد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه گفت: این معضل شهری در این محدوده یکی از مطالبات جدی مردم، معتمدین و کسبه بازار بود که پس از ۱۲ سال به دنبال درخواست های مکرر آنها اجرایی گردید.

وی خاطرنشان کرد:به همین منظور مکان ویژه ای در محدوده نزدیک به این بازار در قالب غرفه های مسقف برای ادامه فعالیت بساط گستران در نظر گرفته شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران