ساخت مبدل حرارتی پتروشیمی  با بازطراحی محصول
ساخت مبدل حرارتی پتروشیمی  با بازطراحی محصول

یک فعال صنعتی از طراحی و تولید مبدل حرارتی برای پتروشیمی نگین مهستان کنگان خبر داد که در این تجهیز بهینه‌سازی و بازطراحی با بالاترین کیفیت انجام شده است.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)وبه نقل از روابط عمومی شرکت پترو کیمیا آروین مهندس محمد کاظمی رئیس هیئت مدیره این شرکت از طراحی […]

یک فعال صنعتی از طراحی و تولید مبدل حرارتی برای پتروشیمی نگین مهستان کنگان خبر داد که در این تجهیز بهینه‌سازی و بازطراحی با بالاترین کیفیت انجام شده است.

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)وبه نقل از روابط عمومی شرکت پترو کیمیا آروین مهندس محمد کاظمی رئیس هیئت مدیره این شرکت از طراحی و تولید مبدل حرارتی جدیدی برای پتروشیمی نگین مهستان کنگان خبر داد و گفت: مبدل Finned Shell and Tube Heat Exchenger مربوط به طرح LLDPE//HDPE شرکت پتروشیمی نگین مهستان کنگان توسط شرکت دانش‌بنیان پترو کیمیا آروین طراحی، تولید و تحویل شد. مهندس کاظمی با اشاره به خاص و مهم بودن این مبدل حرارتی گفت: با توجه به اهمیت این تجهیز تیم مهندسی شرکت پترو کیمیا آروین با محاسبات بسیار دقیق، عملیات بازطراحی این تیوب‌های فین‌دار را انجام داد. رئیس هیئت مدیره پترو کیمیا آروین بکارگیری نوعی بفل جدید و برش لیزری را از شاخص‌های مهم این مبدل ذکر کرد و گفت: در این تجهیز از نوعی بفل جدید و برش لیزری استفاده شد و در نهایت این محصول با بهینه‌سازی در طراحی به کارفرما تحویل شد.