حزب‌‌الله: مقاومت بعد از سردار سلیمانی قدرتمندتر شده است
حزب‌‌الله: مقاومت بعد از سردار سلیمانی قدرتمندتر شده است

رئیس شورای اجرایی حزب‌ الله لبنان تاکید کرد که دشمن بداند مقاومت ما پس از شهادت سردار «حاج قاسم سلیمانی» قدرتمندتر شده است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، به نقل از پایگاه خبری العهد، «سید هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله تاکید کرد که بعد از شهادت سردار«حاج قاسم سلیمانی» مقاومت ما در […]

رئیس شورای اجرایی حزب‌ الله لبنان تاکید کرد که دشمن بداند مقاومت ما پس از شهادت سردار «حاج قاسم سلیمانی» قدرتمندتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، به نقل از پایگاه خبری العهد، «سید هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله تاکید کرد که بعد از شهادت سردار«حاج قاسم سلیمانی» مقاومت ما در سطح مادی و تسلیحاتی و موشکی قدرتمندتر از گذشته شده و دشمن صهیونیستی باید بفهمد که پس از شهادت حاج قاسم٬ مقاومت اسلامی در لبنان توانمندتر از گذشته بوده و مهمتر از این توانایی‌های موشکی٬ عزم و اراده نیروهای مقاومت برای مقابله با تجاوزات دشمن و ایستادگی در برابر همه توطئه‌های آمریکایی-صهیونیستی در منطقه است.

سید صفی‌الدین اضافه کرد که اگر خدا بخواهد بر عهد و میثاق مقاومت و وفاداری به شهدای گرانقدرمان باقی مانده و از آن دفاع می‌کنیم.

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله خاطرنشان کرد: ما امروز همگی صرف نظر از توطئه‌های کسانی که به دنبال سیاه‌نمایی هستند٬ مسئول محافظت از سرزمین و وحدتمان هستیم؛ زیرا همواره هستند کسانی که برای تضعیف عناصر قدرت و عزت ما تلاش می‌کنند. این طرف‌ها از دهه ۸۰ تاکنون بوده‌اند و کینه و دشمنی آنها را به وضوح مشاهده می‌کنیم؛ اما نباید تحت تاثیر قرار بگیریم.

وی ادامه داد که امروز هر یک از ما به میزان مشخصی مسئولیت داریم و قدرتمندتر از گذشته در تعیین سرنوشت آینده کشورمان سهیم هستیم. با وجود مشکلات زیاد در سطح مالی و اجتماعی و معیشتی نباید ناامید شویم و نکته مهم در این شرایط٬ آن است که لبنانی‌ها باید اولویت‌های خود را برای دولتی که از آن حمایت می‌کنیم٬ مشخص کنند.

مقام حزب‌الله اشاره کرد که هم‌چنین مقامات و رهبران سیاسی نیز باید اولویت خود را مشخص کنند؛ البته امکان حل همه مشکلات کشور در این بازه زمانی امکان پذیر نبوده و امروز اولویتمان باید تصمیمات سریع و کوتاه مدت باشد.

سید صفی‌الدین تصریح کرد که نشست‌ها و رایزنی‌ها در زمینه رسیدگی به اوضاع بسیار مهم است؛ اما مهمتر از آن اقدام به اتخاذ تصمیمات و اقدامات عملی است که همه مردم منتظر آن هستند.

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله تصریح کرد که لبنان امروز تنها به یک‌سری اقدامات جدی برای بهبود وضعیت مالی و پولی و اقتصادی و معیشتی نیاز دارد. گام‌های عملی را در این راستا بر می‌داریم و از هرگونه اقدامی که به راه‌حل‌های مناسب برای حل بحران برسد حمایت خواهیم کرد.