حادثه امروز  واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات  در تهران
حادثه امروز  واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات  در تهران

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) حوالی ساعت ۱۲ امروز واژگونی یک اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران واقع در سیمون بولیوار به سازمان اورژانس اعلام شد که در پی آن یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ٧ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتورلانس به محل حادثه اعزام شدند. به گزارش تابناک، رضا مسعودی، […]

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) حوالی ساعت ۱۲ امروز واژگونی یک اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران واقع در سیمون بولیوار به سازمان اورژانس اعلام شد که در پی آن یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ٧ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتورلانس به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش تابناک، رضا مسعودی، رئیس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد با تأیید خبر حادثه واژگونی اتوبوس در محل این دانشگاه گفت: متاسفانه اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم تحقیقات در این دانشگاه واژگون شده است. در حال حاضر آمار رسمی از کشته شده‌ها و دانشجویان زخمی در دست نیست، اما آمار تکمیلی اعلام خواهد شد.

وی افزود: ظاهرا مشکل فنی باعث واژگونی این اتوبوس در محل دانشگاه شده است، اما دلیل دقیق‌تر آن پس از بررسی کارشناسی اعلام می‌شود. نیرو‌های اورژانس و هلی کوپتر‌های امدادی برای حمل مجروحان و آسیب دیدگان در محل حادثه حاضر شده و در حال انتقال مجروحین به بیمارستان هستند.

رئیس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: در حال حاضر نمی‌توانم آمار دقیقی درباره کشته‌ها و زخمی‌های این حادثه ارائه دهم. فقط می‌توانم بگویم چند نفر زخمی و چند نفر نیز حالشان وخیم گزارش شده است.

بر اساس گزارش های رسیده،‌ این حادثه تا کنون بیش از ۳۰ مصدوم داشته است و متاسفانه به جان باختن ۷ نفر نیز منجر شده است. گزارش های تکمیلی در این خصوص را می توانید اینجا بخوانید.