جنبش انصارالله یمن اقدام خرابکارانه در سایت هسته‌ای نطنز را محکوم کرد
جنبش انصارالله یمن اقدام خرابکارانه در سایت هسته‌ای نطنز را محکوم کرد

جنبش انصارالله یمن اقدام خرابکارانه روز یکشنبه علیه سایت هسته‌ای نطنز را به شدت محکوم کرد.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در بیانیه‌ای اقدام خرابکارانه روز یکشنبه علیه سایت هسته‌ای نطنز را محکوم کرده و آن را اقدامی بزدلانه توصیف کرد. در این بیانیه آمده است: «بر حق […]

جنبش انصارالله یمن اقدام خرابکارانه روز یکشنبه علیه سایت هسته‌ای نطنز را به شدت محکوم کرد. 

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در بیانیه‌ای اقدام خرابکارانه روز یکشنبه علیه سایت هسته‌ای نطنز را محکوم کرده و آن را اقدامی بزدلانه توصیف کرد.

در این بیانیه آمده است: «بر حق ایران برای واکنش به این اقدام و همچنین حق کامل این کشور در توسعه برنامه هسته‌ای خود، تاکید می‌کنیم».

دفتر سیاسی جنبش انصارالله در ادامه این بیانیه گفت: «آمریکا با زرادخانه هسته‌ای خود که اهدافی نظامی داشته و همچنین تاریخ جنایتکارانه خود و دست پرورده‌اش اسرائیل، این حق را ندارند که به هیچگونه ابراز نگرانی از برنامه هسته‌ای ایران که برای اهداف صلح‌آمیز بوده بپردازد».

انصارالله اضافه کرد: «برنامه هسته‌ای ایران مثالی بر اراده مستقلی است که بدون آن هیچ ملتی نمی‌تواند به پیشرفت و رهایی از تحت فرمان بودن خارجی‌ها دست یابد».

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس