تماس تلفنی امیرعبداللهیان با سفیر ایران در ورشو درباره ایرانیان مقیم اوکراین
تماس تلفنی امیرعبداللهیان با سفیر ایران در ورشو درباره ایرانیان مقیم اوکراین

وزیر امور خارجه در تماس تلفنی با سفیر ایران در ورشو پیگیر آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین که به لهستان رسیده اند، شد و بر فراهم کردن امکانات ضروری برای آنها تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس […]

وزیر امور خارجه در تماس تلفنی با سفیر ایران در ورشو پیگیر آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین که به لهستان رسیده اند، شد و بر فراهم کردن امکانات ضروری برای آنها تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،

 حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با حسین غریبی سفیر ایران در لهستان، آخرین وضعیت ایرانیان مقیم اوکراین را که به لهستان رسیده اند، جویا شد.

وی ضمن تقدیر از اقدامات به عمل آمده، از سفیر کشورمان خواست که علاوه بر فراهم آوردن همه گونه امکانات ضروری برای ایرانیان شامل استقرار در مکان مناسب و رسیدگی های لازم دیگر ، مایحتاج مورد نیاز از جمله مواد غذایی و بهداشتی در اختیار اتباع کشورمان قرار گیرد.

سفیر کشورمان نیز در این تماس با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت ایرانیان تاکید کرد: اقدامات لازم برای اسکان و تامین دیگر مایحتاج ایرانیان انجام شده و انتقال هوایی ایرانیان از ورشو به تهران در حال انجام است. وی در عین حال اشاره کرد به دلیل صف طولانی مرزی، ورود به لهستان با کندی انجام می شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس