تشکیل کمیته راهبری جهت پیشرفت پروژه های مهم و اولویت دار در حوزه خدمات شهری
تشکیل کمیته راهبری جهت پیشرفت پروژه های مهم و اولویت دار در حوزه خدمات شهری

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از تشکیل کمیته راهبری جهت کمک به پیشرفت پروژه های مهم و اولویت دار در حوزه خدمات شهری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، حسین نظری با اعلام این مطلب […]

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از تشکیل کمیته راهبری جهت کمک به پیشرفت پروژه های مهم و اولویت دار در حوزه خدمات شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، حسین نظری با اعلام این مطلب گفت: در راستای کمک به پیشرفت پروژه های توسعه ای مهم و اولویت دار در حوزه خدمات شهری کمیته راهبری در حوزه معاونت خدمات شهری تشکیل شده است.

وی در ادامه افزود: تاکنون جلسات متعددی با تمامی زیرمجموعه این معاونت برگزار شده است و پروژه های مهم،اولویت دار و اثرگذاری که دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰درصد هستند در این حوزه شناسایی و احصاء شده است.

نظری اضافه کرد: این پروژه ها شامل موضوعات مهمی است که در اولویت رسیدگی قرار گرفته اند و لزوما در راستای خدمات رسانی بیشتر به شهروندان است.بنابراین سعی کردیم که اینگونه پروژه ها همانند (افزایش سرانه فضای سبزعمومی، احداث بازار میوه و تره بار محلی و…، رسیدگی به میادین اصلی و ورودی های سطح شهر و زیباسازی منظر شهری و…) تا پایان سال در اولویت افتتاح و بهره برداری قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد:این پروژه ها در حوزه خدمات شهری به صورت هفتگی رصد و پیگیری مستمر می شوند که در نهایت به نتایج بهتری دست یابیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران