بیانیه سفارت ایران در کابل در محکومیت حمله تروریستی روز گذشته
بیانیه سفارت ایران در کابل در محکومیت حمله تروریستی روز گذشته

سفارت ایران در کابل در بیانیه‌ای حمله تروریستی به مراسم بیست و پنجمین سالگرد شهادت مرحوم عبدالعلی مزاری که منجر به شهید و مجروح شدن ده‌ها تن از مردم بی‌گناه و مطلوم افغانستان شده است را محکوم کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) در این بیانیه آمده است: سفارت جمهوری اسلامی ایران در […]

سفارت ایران در کابل در بیانیه‌ای حمله تروریستی به مراسم بیست و پنجمین سالگرد شهادت مرحوم عبدالعلی مزاری که منجر به شهید و مجروح شدن ده‌ها تن از مردم بی‌گناه و مطلوم افغانستان شده است را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) در این بیانیه آمده است: سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل، حمله تروریستی به مراسم بیست و پنجمین سالگرد شهادت مرحوم عبدالعلی مزاری را که منجر به شهید و مجروح شدن ده‌ها تن از مردم بی‌گناه و مطلوم افغانستان شده است را به شدت محکوم کرده و همدردی و همبستگی خود را با دولت و ملت افغانستان اعلام می‌نماید.

این سفارت همچنین با ابراز تسلیت به خانواده‌های قربانیان این اقدام جنایتکارانه و آرزوی شفای عاجل برای مجروحین حادثه، اطمینان دارد که چنین وقایعی نمی‌تواند اهداف شوم عاملان آن را برای لطمه‌زدن به وحدت ملی افغانستان محقق کند.

  • منبع خبر : ایسنا