ایران در جریان نتایج مذاکرات اردوغان و پوتین قرار گرفت
ایران در جریان نتایج مذاکرات اردوغان و پوتین قرار گرفت

سفیر ایران در مسکو در دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه در جریان نتایج مذاکرات اخیر پوتین و اردوغان درباره ادلب قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو در روز شنبه ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۸ با «سرگئی ورشنین» معاون وزیر امور خارجه فدراسیون روسیه دیدار […]

سفیر ایران در مسکو در دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه در جریان نتایج مذاکرات اخیر پوتین و اردوغان درباره ادلب قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو در روز شنبه ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۸ با «سرگئی ورشنین» معاون وزیر امور خارجه فدراسیون روسیه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار در خصوص تحولات سوریه به ویژه ادلب بحث و تبادل نظر شد.

 در این ملاقات که در محل وزارت امور خارجه روسیه انجام شد، طرف روس،  جلالی را در جریان آخرین نتایج مذاکرات اخیر روسای جمهور روسیه و ترکیه در مسکو، قرار دارد.

 در این دیدار ، طرفین بر اهمیت ادامه همکاری نزدیک بین ایران، روسیه و ترکیه در چارچوب روند آستانه، در راستای حل و فصل بلندمدت مسائل سوریه، تاکید کردند.

ولادیمیر پوتین و رجب طیب اردوغان روسای جمهور روسیه و ترکیه پنجشنبه گذشته برای توافق آتش بس و شماری دیگر اقدامات جهت حل و فصل اوضاع در شهر «ادلب» در شمال سوریه مذاکراتی را در مسکو برگزار کردند.

  • منبع خبر : فارس