انشعاب‌های فاضلاب از مرز ۸۰ هزار رشته گذشت
انشعاب‌های فاضلاب از مرز ۸۰ هزار رشته گذشت

شمار انشعاب‌های شبکه فاضلاب در محدوده زیرپوشش شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از مرز ۸۰ هزار رشته انشعاب فراتر رفت. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)وبه نقل از روابط عمومی شرکت آبفای استان تهران بر اساس اعلام معاونت درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران تا پایان فروردین‌ماه […]

شمار انشعاب‌های شبکه فاضلاب در محدوده زیرپوشش شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از مرز ۸۰ هزار رشته انشعاب فراتر رفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)وبه نقل از روابط عمومی شرکت آبفای استان تهران بر اساس اعلام معاونت درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران تا پایان فروردین‌ماه امسال ۸۰هزار و ۱۰۱ رشته انشعاب جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب به مشترکان این شرکت واگذار شده است.

این میزان انشعاب به بخش‌های خانگی، تجاری، تجاری مسکونی، عمومی و دولتی، صنعتی، آزاد و بنایی، آموزشی و اماکن مذهبی و سایر بخش‌ها واگذار شده است. بیش‌ترین میزان واگذاری انشعاب شبکه فاضلاب با ۶۸ هزار و ۹۳ رشته به بخش خانگی و کم‌ترین میزان با ۱۱ رشته به بخش آزاد و بنایی اختصاص دارد.

هم‌چنین محدوده زیرپوشش ناحیه یک (دیباجی) شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران با ۳۲ هزار و ۹۰۱ رشته، بیش‌ترین میزان واگذاری انشعاب شبکه فاضلاب را در میان نواحی سه‌گانه این شرکت به خود اختصاص داده است.

در محدوده زیرپوشش ناحیه ۳ (شهرک غرب) این شرکت نیز تاکنون ۲۴ هزار و ۷۴۷ رشته و در محدوده زیرپوشش ناحیه ۲ (نیاوران) تاکنون ۲۲ هزار و ۴۵۳ رشته انشعاب شبکه فاضلاب واگذار شده است.

حدود ۱,۵ میلیون نفر از مجموع جمعیت شهر تهران در محدوده زیرپوشش شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران ساکن هستند.

تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی مشترکان، بهره‌برداری از تاسیسات آب شهری، اصلاح و توسعه شبکه توزیع، واگذاری انشعاب آب و فاضلاب، انجام خدمات پس از واگذاری انشعاب به مشترکان و عملیات مربوط به جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب از جمله ماموریت‌ها و خدماتی است که شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران به جمعیت ساکن در این منطقه ارائه می‌کند.

منبع:روابط عمومی شرکت آبفای استان تهران