انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزي تا ۲۷ اسفندماه
انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزي تا ۲۷ اسفندماه

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزي تا ۲۷ اسفندماه خبرداد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ابتداي آغاز پروازهاي نوروزي تا ۲۷ اسفندماه ۲۱۵۳ پرواز انجام شده كه از اين تعداد ۱۵۷۳ پرواز داخلي و ۵۸۰ پرواز […]

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزي تا ۲۷ اسفندماه خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ابتداي آغاز پروازهاي نوروزي تا ۲۷ اسفندماه ۲۱۵۳ پرواز انجام شده كه از اين تعداد ۱۵۷۳ پرواز داخلي و ۵۸۰ پرواز بين المللي از فرودگاههاي كشور صورت گرفته است.

وي همچنين افزود: در بازرسی‌های مستمر کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان از ۱۲۰ دفاتر خدمات مسافرت هوایی بازرسي صورت گرفت و مواردی از جمله عدم توجه به الزامات و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری محرز و به لغو مجوز ۴ دفتر و تعلیق ۳۳ دفتر خدمات مسافرت هوایی در تهران منجر شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: امکان اعتبار سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت انجمن شرکت های هواپیمایی فراهم است و بر لزوم مدیریت بیشتر شرکتهای هواپیمایی بر توزیع بلیت هواپیما تاکید می‌شود.

جعفرزاده گفت: همچنين از ابتداي دي ماه تاكنون۳۹۹ شكايت صورت گرفته است و به ۲۴۵ شكايت ارسالي رسيدگي شده و همچنين مواردي به دادگاه يا ميراث فرهنگي و گردشگري نيز ارجاع شده است.

وي به مسافران توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایتهای دارای مجوز که لیست آنها روی پرتال سازمان قابل دسترسی است اقدام و نرخ هاي ارائه شده را با دامنه نرخ هاي ارائه شده كه برروي سايت انجمن شركت هاي هواپيمايي قرار دارد مطابقت دهند و هرگونه افزايش قيمت و تخطي را از طريق سايت سازمان به نشاني www.cao.ir  گزارش دهند.

 منبع: روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری