علیرضا شهیدی طی حکمی از سوی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رئیس این سازمان معرفی شد. به گزارش پابگاه خبری صدای دیپلماسی(idva )وبه نقل ارروابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور،در حکم ایشان آمده است: با توجه به تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به‌ موجب این حکم به سمت معاون وزیر و […]

 علیرضا شهیدی طی حکمی از سوی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رئیس این سازمان معرفی شد.

به گزارش پابگاه خبری صدای دیپلماسی(idva )وبه نقل ارروابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور،در حکم ایشان آمده است:

با توجه به تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به‌ موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از توانایی‌های موجود در انجام وظایف محول موفق و موید باشید. توفیقات جنابعالی را در انجام مسئولیت‌های محوله از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

این مراسم با حضور افشار فتح‌اللهی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی، سید شریف حسینی معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌ها و سیدرضا سید علیخانی مشاور وزیر و رئیس کل مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از معاونان و مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار شد.

منبع:روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور