استارت فیلم”لایه‌های کبود”برای ارسال به جشنواره های جهانی
استارت فیلم”لایه‌های کبود”برای ارسال به جشنواره های جهانی

فیلمنامه «لایه های کبود» را سیدجواد موسوی، نویسنده، مدرس، و کارگردان سیستانی نوشته است. این فیلم به لایه های پنهان و پیچیده جامعه نظر دارد و داستان پنج زن را با شیوه بیانی خاص در فرم و زاویه دیدی شاید نامتعارف تعریف می کند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva) وبه نقل از […]

فیلمنامه «لایه های کبود» را سیدجواد موسوی، نویسنده، مدرس، و کارگردان سیستانی نوشته است. این فیلم به لایه های پنهان و پیچیده جامعه نظر دارد و داستان پنج زن را با شیوه بیانی خاص در فرم و زاویه دیدی شاید نامتعارف تعریف می کند.
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva) وبه نقل از شهرنامه،صادق داریوشی با سابقه بیست ساله در تهیه و تولید و کارگردانی تلویزیونی با تهیه کنندگی فیلم اینک انسان به کارگردانی سیدجواد موسوی محصول سال ۱۳۸۲ در جشنواره فجر همان سال سینما را تجربه کرده است و در ادامه همکاری با موسوی تهیه کنندگی فیلم ۳۰۳ گزارش یک قتل را نیز به عهده داشته است.
“لایه های کبود” را محمد فروغی فیلمبرداری کرده و صدابرداری به عهده مهدی سلماaنی بوده است.
یحیی فروغی،فرزین سوادکوهی، ملیکا فروغی،شبنم صادق زاده، مریم اکبرزاده،ندا جلالی، سینا داریوش، مسیح کوهستانی، هومن دادرس، در این فیلم بازی کرده اند.مدیریت تولید به عهده مریم بابایی بوده و تدوین و تصحیح رنگ را نیز ایمان نیک بین انجام داده است.
بر اساس این گزارش  دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:عکاس:مصطفی بزرگمهر،گریم:سمانه شیخ الاسلام،طراح صحنه و لباس: صادق داریوشی،تدارکات: محمد بابایی،دستیاران فیلمبردار: امیرحسین نوشین آذر، مسلم رضوی، اسرافیل قاسمی،دستیار صدا:محمد حسن بهرامی،دستیار تهیه:پرهام داریوشی،گفتنی است پایگاه خبری شهرنامه به عنوان حامی رسانه ای این فیلم کوتاه اخبار و اطلاعات آن را منعکس می کند.

  • منبع خبر : شهرنامه