ادعای مقام صهیونیست: جنگ سایبری میان ایران و اسرائیل در پشت‌پرده در جریان است
ادعای مقام صهیونیست: جنگ سایبری میان ایران و اسرائیل در پشت‌پرده در جریان است
رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ضمن اعلام این ادعا که جنگی در پشت پرده میان ایران و این رژیم وجود دارد، افزود، زمان پایان این جنگ را نمی‌داند.

گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(IDVA) «مئیر بن شبات» رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی مدعی شد، جنگی میان این رژیم و ایران بویژه در زمینه سایبری وجود دارد.

وی به روزنامه عبری «گلوبس» گفت، این جنگ که در حقیقت در پشت پرده در حال اداره شدن است، ادامه دارد و زمان پایانش را نمی‌داند.

بن شبات در ادامه از دولت آمریکا خواست که «اصل قدرت» را در برابر ایران نشان دهد و «گزینه نظامی» را روی میز بگذارد.

وی مدعی شد: بدون این گزینه‌ها، ایران به برنامه هسته‌ای خود ادامه می‌دهد و در برابر آن بازدارنده یا قدرتی نخواهد بود.

بن شبات افزود: واشنگتن تنها نباید به این اکتفا کند بلکه باید تحریم‌های اقتصادی بازدارنده‌ای علیه ایران اعمال کند که شهروندان ایرانی را علیه نظام حاکم برانگیزد.

وی ادامه داد، منطقه غرب آسیا در حال گذراندن یک «وضعیت سازماندهی جدید و چه بسا در نوع خود بی نظیر است، وضعیتی که در آن مرزهای میان کشورهای خود منطقه مبهم است».

بن شبات در خصوص عادی‌سازی روابط برخی کشورها با رژیم صهیونیستی هم گفت که «کشورهای عربی سنی میانه‌رو، اسرائیل را به عنوان شریک قانونی خود در بسیاری از مسائل منطقه می‌دانند».

هفته گذشته، منابع رسانه‌ای از حمله سایبری شدید به زیرساخت‌های رژیم صهیونیستی و هک شدن سامانه بورس تل آویو خبر دادند

با وجود دست داشتن رژیم صهیونیستی در تولید بدافزارها و مهارت در حملات سایبری، اکنون حملات سایبری علیه نهادهای امنیتی و زیرساختی این رژیم به تهدیدی برای موجودیت آن تبدیل شده است.

  • منبع خبر : ایرنا