آمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز ۱۰۰هزار نفر گذشت
آمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز ۱۰۰هزار نفر گذشت

یک رسانه انگلیسی با استناد به آمارهای منتشرشده از سوی کشورهای درگیر ویروس کرونا اعلام کرد که تعداد مبتلایان به این ویروس از مرز یکصدهزار نفر عبور کرده است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) رویترز بعد از ظهر روز جمعه با استناد به آمارهای تجمیعی منتشرشده از سوی نهادهای رسمی و وزارتخانه‌های بهداشت […]

یک رسانه انگلیسی با استناد به آمارهای منتشرشده از سوی کشورهای درگیر ویروس کرونا اعلام کرد که تعداد مبتلایان به این ویروس از مرز یکصدهزار نفر عبور کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) رویترز بعد از ظهر روز جمعه با استناد به آمارهای تجمیعی منتشرشده از سوی نهادهای رسمی و وزارتخانه‌های بهداشت و درمان کشورهای درگیر ویروس کرونا اعلام کرد که تعداد مبتلایان به این ویروس اکنون از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشته است.

اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در آخرین روز از سال ۲۰۱۹ در شهر ووهان چین شناسایی شد و بر اساس آخرین آمارهای رسمی، در زمان حاضر بیش از ۹۰ کشور جهان درگیر این ویروس شده‌اند.

تاکنون بیش از ۳۴۰۰ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا (بیماری کوویدــ‌۱۹) جان خود را از دست داده‌اند که از این تعداد حدود ۳۰۵۰ نفر ساکن چین بوده‌اند. البته بر اساس آمارهای تجمیعی کشورها، تاکنون حدود ۵۶ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا نیز سلامتی خود را بازیافته‌اند.

  • منبع خبر : تسنیم