مهناز افشار همچنان اعتقادات  مذهبی مردم  را تخریب می کند
مهناز افشار همچنان اعتقادات  مذهبی مردم  را تخریب می کند

مهناز افشار همچنان اعتقادات  مذهبی مردم  را تخریب می کند به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)  و به نقل از  جهان نيوز، وی طی توییتی نوشته است: «من تو با همه تفاوتهایی که داریم مهم نیست تو در مورد این من چه فکری میکنی اما من میگم… #حب_الایران_ یجمعنا» این بازیگر معلوم الحال در حالی این […]

مهناز افشار همچنان اعتقادات  مذهبی مردم  را تخریب می کند

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)  و به نقل از  جهان نيوز، وی طی توییتی نوشته است: «من تو با همه تفاوتهایی که داریم مهم نیست تو در مورد این من چه فکری میکنی اما من میگم… #حب_الایران_ یجمعنا»

این بازیگر معلوم الحال در حالی این توییت را منتشر کرده که علاقه به امام حسین قرن هاست که یکی از مشترکات مذهبی و علقه های عاطفی مشترک همه ایرانی ها محسوب می شود و اساسا در تمام سالهای گذشته نیز یکی از عوامل انسجام و وحدت ملی و حتی سبب حفظ کشور همین مساله علاقه به امام حسین (ع) و اعتقاد به مکتب عاشور و اربعین بوده است. به اذعان همه کارشناسان اساسا یکی از عوامل مهمی که در جنگ تحمیلی سبب حفظ کشور شد، علاقه رزمندگان به امام حسین (ع) و درس پایداری و از خودگذشتی از مکتب کربلا بوده است. جالب آنکه در همان سالها خبری از حضور مدعیان ملی گرایی در جبهه ها و عرصه دفاع از خاک ایران نبوده است. هرچند که به نظر می رسد که کینه برخی از شبه روشنفکران فتنه زده بیشتر به خاطر ترس از بصیرت و فرهنگی است که از طریق مکتب عاشورا  در مردم ایران ایجاد می شود و حماسه های همچون ۹ دی را خلق می کند. همچنانکه به اعتراف بسیاری از روشنفکرنماها  ایام عزادری امام حسین (ع) به منزله کابوسی است که بسیاری از طراحی های و فکرهای پوچ آنها را برای تخریب فرهنگ مذهبی مردم ایران، نابود و منزوی می کند. با این وجود گرچه مهناز افشار در توییتش نوشته است که “مهم نیست تودر این مورد چه فکر میکنی، اما من میگم #حب_الایران_ یجمعنا” ولی حضور میلیون ها ایرانی در مراسم اربعین در عراق و مراسمات این روز در ایران، در صحنه عمل نشان می دهد که برای مردم کشورمان در واقع مهم نیست که امثال “مهناز افشار” چگونه فکر می کنند!

منبع:جهان نیوز