۲ میلیون واحد مسکن مهر دارای آب و برق و فاضلاب هستند
۲ میلیون واحد مسکن مهر دارای آب و برق و فاضلاب هستند

نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در طرح ملی مسکن مهر گفت: از مجموع حدود ۲ میلیون ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر هم اکنون بالغ بر ۲ میلیون واحد دارای خدمات آب و برق و فاضلاب می‌باشند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون […]

نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در طرح ملی مسکن مهر گفت: از مجموع حدود ۲ میلیون ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر هم اکنون بالغ بر ۲ میلیون واحد دارای خدمات آب و برق و فاضلاب می‌باشند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ۱۰ تیرماه در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس گفته بود: ما در حالی در کشور با مشکل تامین مسکن مواجهیم که ۱۱۶ هزار مسکن مهر در کشور تنها منتظر انشعاب آب، برق و گاز هستند که این وضعیت نتیجه بی‌درایتی و سوء مدیریت است.

بنا براین گزارش، عبدالله سرتیپ‌زاده نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در طرح ملی مسکن مهر در این زمینه توضیحاتی ارائه داد.

وی عنوان کرد: در خصوص  خبر منتشر شده در خبرگزاری فارس مبنی بر «۱۱۶ هزار مسکن مهر فقط  منتظر  انشعابند»  به استحضار می‌رساند علی‌رغم کلیه مشکلات ناشی از تنگناهای مالی دولت محترم در سنوات گذشته از مجموع حدود ۲ میلیون ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر هم اکنون بالغ بر ۲ میلیون واحد دارای خدمات آب و برق و فاضلاب می‌باشند که از این رغم یک میلیون و ششصد هزار واحد آن (۸۰ درصد کل واحدها ) در دولت تدبیر و امید از این خدمات برخوردار شده‌اند‌.

در این جوابیه آمده است: انشعابات باقیمانده عمدتاُ مربوط به واحدهایی است که به جهت فقدان متقاضی و یا مسائل حقوقی امکان بهره بردای ندارند و البته آن‌ها نیز در سال جاری و در صورت تخصیص منابع مالی پیش بینی در قانون بودجه سال ۱۳۹۹ به یاری خداوند تکمیل و قابل بهره‌برداری خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس