معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از بازدید وزاری انرژی ۱۱ کشور جهان از نمایشگاه بین المللی ایران پلاست خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صذای دیپلماسی (idva)وبه نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست، بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت ومدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز دوشنبه (۲۵ شهریور ماه)در نشستی […]

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از بازدید وزاری انرژی ۱۱ کشور جهان از نمایشگاه بین المللی ایران پلاست خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری صذای دیپلماسی (idva)وبه نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست، بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت ومدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز دوشنبه (۲۵ شهریور ماه)در نشستی خبری در آستانه برگزاری سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاستبا بیان اینکه این نمایشگاه مهم‌ترین رویداد در حوزه پتروشیمی است، گفت : سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از ۳۱ شهریورماه تا سوم مهرماه با حضور ۵۷۰ شرکت داخلی، ۳۵ شرکت خارجی، ۱۲ هیئت از ۱۰ کشور خارجی و ۱۴ کشور به صورت افتخاری برگزار می‌شود.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه نمایشگاه ایران پلاست کانونی برای تعمیق ارتباط تولیدکنندگان صنعت پتروشیمی و بنگاه‌های متعدد در صنعت پلیمر و پلاستیک و افزایش کسب‌وکار است، گفت: ۸۵۰ هزار نفر اشتغال در ۱۵ هزار بنگاه فعال در صنایع پایین‌دست پتروشیمی وجود دارد.

استارتاپ ها و دانش بنیان ها بازوان وزارت نفت هستند
محمدی به توجه ویژه وزارت نفت به شرکت‌های استارتاپ و دانش‌بنیان افزود: این شرکت‌ها حضور فعالی در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست خواهند داشت و این شرکت‌ها را به عنوان بازوی کمکی برای وزارت نفت می‌دانیم و امیدواریم که اثربخشی بیشتری در کل کشور به‌ویژه صنعت پتروشیمی داشته باشند.
معاون وزیر نفت به برگزاری همایش اکوپلاست در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اشاره و اظهار کرد: از وزیران نفت و انرژی ۱۱ کشور از کشورهای آسیای میانه و کشورهای همسایه برای حضور در این همایش دعوت شده است که این همایش به‌منظور افزایش همکاری در در زمینه صنعت پتروشیمی برگزار می‌شود.

  • منبع خبر : نیپنا