کمک هزینه زمستانی توانیابان عضو خانواده شهرداری تهران دوبرابر شد
کمک هزینه زمستانی توانیابان عضو خانواده شهرداری تهران دوبرابر شد

در راستای کمک به وضعیت معیشتی پرسنل توانیاب شهرداری تهران ، کمک هزینه این عزیزان در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۰ با افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به فصل پاییز پرداخت شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) محمد بنی حسن ؛ مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: توجه ویژه به اقشار خاص […]

در راستای کمک به وضعیت معیشتی پرسنل توانیاب شهرداری تهران ، کمک هزینه این عزیزان در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۰ با افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به فصل پاییز پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) محمد بنی حسن ؛ مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: توجه ویژه به اقشار خاص عضو خانواده شهرداری یکی از سیاست های اصلی اداره کل رفاه و امور ایثارگران است و در همین راستا با دستور شهردار محترم تهران کمک هزینه فصل زمستان توانیابان عضو خانواده شهرداری در اقدامی بی سابقه و با توجه به ثابت بودن مبلغ آن در طول هفت گذشته ،با افزایش دوبرابری نسبت به فصل قبل محاسبه و پرداخت شده است و برای فصول آتی نیز این افزایش اعمال خواهد شد.

بنی حسن افزود: حدود ۴۰۰ نفر از پرسنل شهرداری تهران در سه سطح دارای معلولیت متوسط ، شدید و خیلی شدید مشمول دریافت این کمک هزینه می‌شوند.

بنابر گفته مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران ؛ همزمان با این اقدام ، کمک هزینه ویژه ایثارگران و همچنین کمک هزینه مهد کودک بانوان شاغل در شهرداری تهران نیز پرداخت شده است.