واگذاری ۵ پروانه‌ اکتشافی در استان‌های خراسان‌رضوی و گلستان
واگذاری ۵ پروانه‌ اکتشافی در استان‌های خراسان‌رضوی و گلستان

معاون اکتشاف سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از عملیاتی کردن مزایده ۵ پروانه اکتشافی شامل پلی متال، طلا، گلاکونیت و ید دراستان‌های خراسان رضوی و گلستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور عباس گل‌محمدی گفت: مقدمات قانونی و اداری برای این مزایده‌ها […]

معاون اکتشاف سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از عملیاتی کردن مزایده ۵ پروانه اکتشافی شامل پلی متال، طلا، گلاکونیت و ید دراستان‌های خراسان رضوی و گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور عباس گل‌محمدی گفت: مقدمات قانونی و اداری برای این مزایده‌ها طی شده و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه همین هفته مورخ ۲۵ و ۲۶ دی ماه آگهی واگذاری پروانه‌های اکتشافی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در روزنامه‌های کثیرالانتشار نوبت صبح  منتشرخواهد شد.
به گفته  گل‌محمدی، پیرو مجوزهای اخذ شده، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از این به بعد می‌تواند محدوده‌های معدنی و سایر مجوزهای معدنی صادر شده به نام این سازمان را از طریق مزایده عمومی به بخش خصوصی توانمند در زمینه معدن واگذار کند.
وی با بیان این‌که سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از عموم علاقه‌مندان معدنی و بخش خصوصی دارای توان فنی و مالی مناسب هستند جهت شرکت در این مزایده دعوت به عمل می‌آورد، افزود: مطابق اسناد مزایده اطلاع‌رسانی عمومی وضعیت و اطلاعات قابل ارائه به پیشنهاددهندگان جهت پروانه‌های مذکور در جلسه توجیهی در ۱۳ بهمن ۹۷ انجام خواهد شد.

منبع:روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور