هیچ قدرتی قادر نیست امنیت و آرامش ایران را خدشه‌دار کند‌
هیچ قدرتی قادر نیست امنیت و آرامش ایران را خدشه‌دار کند‌

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: امنیت و آرامش در کشور حکمفرماست و اغتشاشات خنثی شده و تعداد قابل‌توجهی از افراد اغتشاشگر دستگیر شدند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)؛ صبح امروز سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور با سفر به خوزستان با خانواده شهید مراد‌نادری دیدار کرد. سردار اشتری در این دیدار اظهار […]

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: امنیت و آرامش در کشور حکمفرماست و اغتشاشات خنثی شده و تعداد قابل‌توجهی از افراد اغتشاشگر دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)؛ صبح امروز سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور با سفر به خوزستان با خانواده شهید مراد‌نادری دیدار کرد.

سردار اشتری در این دیدار اظهار کرد: تا ایران اسلامی شهیدانی چون شهید نادری را دارد، هیچ قدرت و کشوری قادر نیست امنیت و آرامش آن را خدشه‌دار کند‌.

وی عنوان کرد: همه ما مدیون شهدا به ویژه شهدای امنیت هستیم. این شهدا بزرگترین سرمایه خود که همان جان شیرین است را نثار آسایش ملت و کشور و مردم کردند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: امنیت و آرامش در کشور حکمفرماست و اغتشاشات خنثی شده و تعداد قابل‌توجهی از افراد اغتشاشگر دستگیر شدند و تعدادی شناسایی و در روزهای آینده دستگیر می‌شوند.

اشتری عنوان کرد: این اتفاقات برای دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنها درس عبرتی شد که مردم هوشیار کشور در بزنگاه‌ها از ولایت و امنیت و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

به گزارش فارس، شهید نادری از شهدای امنیت ناجا در دزفول است که سال گذشته درجریان درگیری با اشرار مسلح در کوی زیباشهر دزفول به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

  • منبع خبر : فارس