نیمی از دانشگاه‌های علوم پزشکی با مدیران قبلی اداره می‌شوند
نیمی از دانشگاه‌های علوم پزشکی با مدیران قبلی اداره می‌شوند

نماینده سبزوار در مجلس با بیان اینکه : هنوز نیمی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با مدیران قبلی اداره می‌شوند، گفت: اگر قرار بود مدیریت‌های گذشته تداوم یابد نیازی به تغییر دولت نبود. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی در […]

نماینده سبزوار در مجلس با بیان اینکه : هنوز نیمی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با مدیران قبلی اداره می‌شوند، گفت: اگر قرار بود مدیریت‌های گذشته تداوم یابد نیازی به تغییر دولت نبود.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،

علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۶ بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر بهداشت اظهار داشت: باید فکری برای تزلزل مدیریتی حاکم شده در وزارت بهداشت صورت بگیرد؛ تا کی می‌خواهید در سایه واکسیناسیون کرونا ضعف‌های فراوان خود را پنهان کنید.

وی افزود: ۵ ماه از استقرار دولت می‌گذرد اما هنوز نیمی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با مدیران قبلی اداره می‌شوند، اگر قرار بود مدیریت‌های گذشته تداوم یابد نیازی به تغییر دولت و وزیر شدن شما نبود.

نماینده سبزوار در مجلس تصریح کرد: شما در آشکار و پنهان قول می‌دهید اما طور دیگری عمل می‌کنید؛ امروزه اعضای هیأت علمی، پزشکان، پیراپزشکان، بهیاران، بهورزان و مردم ناراضی هستند لذا پاسخ دهید شما برای چه کسانی فعالیت می‌کنید.

وی خاطر نشان کرد: تا صبر نمایندگان ملت تمام نشده باید فکری برای مدیریت متزلزل انجام دهید.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس