یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹ Sunday, 28 February , 2021
گروه : سیاست
پ
  • شناسه : 4149
  • 30 دسامبر 2018 - 17:06
  • 0 دیدگاه
  • ارسال توسط :

ملت ایران هرگز از هیچ قدری شکست نمی خورد

ملت ایران هرگز از هیچ قدری شکست نمی خورد
ملت ایران هرگز از هیچ قدری شکست نمی خورد

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)  سردار حسین سلامی  جانشین فرمانده کل سپاه در اجتماع عظیم مردم تهران در میدان امام حسین (ع) به مناسبت سالروز حماسه ۹دی  گفت: امروز یوم الله ۹دی ماه است، در تاریخ روزهایی قرار دارد که آن ملت در اوج شکوه خود تاریخ جدیدی ساخته است. وی افزود: ملت ایران در […]

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)  سردار حسین سلامی  جانشین فرمانده کل سپاه در اجتماع عظیم مردم تهران در میدان امام حسین (ع) به مناسبت سالروز حماسه ۹دی  گفت: امروز یوم الله ۹دی ماه است، در تاریخ روزهایی قرار دارد که آن ملت در اوج شکوه خود تاریخ جدیدی ساخته است.

وی افزود: ملت ایران در طول ۴۰ سال انقلاب خود بارها خالق روزهای الهی بوده اند و می تواند حداقل ۵ یوم الله را که آمریکا را شکست داد نام برد؛ اولین روز۲۲ بهمن بود که با سقوط شاه یک زلزله سیاسی بر پیکر آمریکا وارد شد و هنوز آمریکا از آن رنجور است.

اشغال سفارت آمریکا در ایران تیر خلاصی بر حضور آمریکا در ایران است

سردار سلامی اشغال سفارت آمریکا در ایران تیر خلاصی بر حضور آمریکا در ایران دانست و گفت: تسخیر لانه جاسوسی انقلابی بزرگتر از انقلاب اول بود و شکست آمریکا در صحرایی طبس یکی دیگر از شکست های آمریکا از ملت ایران بود.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: شکست آمریکا در جنگ تحمیلی نشان داد ملت ایران در برابر دشمنان با اقتدار می ایستد و هرگز از قدرتی شکست نمی خورد. این پیروزی ها تحت فرماندهی رهبری مقتدر و هوشیار ادامه پیدا کرد و در ۹ دی ملت ایران باز هم درخشید و یک روز فراموش نشدنی را ساخت و همه آرزوهای دشمنان برای براندازی نظام را در گورستان بزرگ این سرزمین دفن کرد.

سردار سلامی گفت: فتنه ۸۸ روشی بود که قدرت های بزرگ برای غلبه بر ملت ایران انتخاب کرده بودند و جنگ را به خیابان ها آورده و فکر می کرد که می توانند ملت را از انقلاب و رهبری جدا کند. فتنه از جنگ بزرگتر و خطرناک تر بود، زیرا دشمنان همه موجودیت و آزادی ملت را هدف قرار داده بودند.

فتنه ۸۸ آسیب فراوانی به اقتصاد کشور وارد کرد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان فکر می کردند می توانند ملت را از انقلابشان ناامید کنند، این فتنه آسیب فراوانی به اقتصاد زد و شیرینی حضور گسترده و تاریخی در انتخابات را به کام مردم تلخ کرد. حال همه قضاوت کنید آیا چیزی جز خیانت آشکار و محاربه بر پیشانی سران فتنه نقش بسته است.

وی با بیان اینکه ۹ دی تصویری زیبا از تجلی حضور مقتدرانه ملت ایران در صحنه بود و توطئه های دشمنان را خنثی کرد، اظهار داشت: ۹ دی نشان داد ملت ایران از تاریخ اسلام درس گرفته و اجازه تسلط مجدد استکبار را به سرنوشت خود نمی دهد، ۹ دی آغاز یک تاریخ جدید و ملت در تاریخ مجددا درخشیدند. ملت ایران به قوت رهبر حکیم نشان داد اگر دشمنان عرفانه ای را آغاز کنند و ملت را ایران را تهدیدی این ملت آن را خاموش می کنند و پیروز نهایی ملت ایران هستند و این نور حقیقت خاموش نمی شود.

سردار سلامی در ادامه تصریح کرد: ای خدای بزرگ شاهد باش ما هرگز امام مان را تنها نمی گذاریم و پشت سر ولایت فقیه قله های بزرگ را تصرف می کنیم. ملت ما بعد از ۹ دی راه پیشرفت را مجدد در پیش گرفت و رهبر انقلاب بزرگترین نقش را در رشد و هدایت جامعه و برملا کردن توطئه و فتنه دشمنان انقلاب اسلامی داشته است.

نفوذ منطقه ای ایران برای استکبارستیزی و ظلم ستیزی است

وی افزود: امروز نفوذ منطقه ای ایران بخش های عظیمی از جهان را در بر گرفته است، این نفوذ برای استکبار ستیزی و ظلم ستیزی است و توانسته بخش های عظیمی از جهان اسلام را نجات دهد. امروز دیگر گزینه نظامی درباره ایران کاربرد ندارد زیرا ایران می تواند در زمین، دریا و هوا را را بر هر تجاوز گری ببندد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: امروز جبهه استکبار سردرگم شده و مجبورند قدرت ایران را بپذیرند، آنها برجام را امضا و بعد از آن خارج می شوند این یعنی سردرگمی آنها. آمریکا میلیون ها دلار در عراق و سوریه هزینه می کند اما مجبور می شود بدون هیچ دستاوردی از آن خارج شود؛ این یعنی شکست راهبردهای آنها.

سردار سلامی با اشاره به دور تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: ملت ایران در این نبرد نیز پیروز می شود، ملت ایران می دانند مذاکره یعنی پذیرش نظرات دشمن؛ پس به آن اعتنا نمی کند. ملت ما می دانند پیروزی از آن آنهاست و به وعد های الهی ایمان دارد و با اعتقاد بر توطئه های دشمنان غلبه می کند.

ملت ایران از هر زمان دیگری قوی تر است

وی درپایان تاکید کرد : ملت ایران از هر زمان دیگری قوی تر و به آرمان هایش مومن تر و امید وار تر است، دشمنان ما ناامید هستند و قدرت آنها کاهش یافته است و پیروزی نهایی از آن ملت ایران اسلامی ایران است.

برچسب ها

واکنش حجت الاسلام مومنی به تفسیر سوره انفال روحانی/ برداشت ایشان کاملا غلط است و تفسیر به رای می‌کنند/ ظاهرا یک عده بی سواد به ایشان خوراک می‌دهند/ آقای روحانی می‌خواهد ناتوانی خودش را با این تعابیر توجیه کند 26 فوریه 2021

واکنش حجت الاسلام مومنی به تفسیر سوره انفال روحانی/ برداشت ایشان کاملا غلط است و تفسیر به رای می‌کنند/ ظاهرا یک عده بی سواد به ایشان خوراک می‌دهند/ آقای روحانی می‌خواهد ناتوانی خودش را با این تعابیر توجیه کند

حجت الاسلام مومنی گفت: عده‌ای قصد دارند تعابیر دینی را مصادره به مطلوب کرده و از آن به نفع خود استفاده کنند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری جهان نیوز، حجت الاسلام سیدحسین مومنی کارشناس مذهبی در گفت‌و‌گو با جهان نيوز در واکنش به ادعای امروز رئیس جمهور در تفسیر سوره انفال پیرامون نقض عهد […]

گمانه‌زنی‌ها درباره تأیید یا رد داوطلبان ۱۴۰۰ به هیچ وجه معتبر نیست 26 فوریه 2021

گمانه‌زنی‌ها درباره تأیید یا رد داوطلبان ۱۴۰۰ به هیچ وجه معتبر نیست

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ‌نه تنها بیرون از شورا بلکه خود اعضای شورای نگهبان هم نمی‌توانند بگویند که در بررسی صلاحیت داوطلبان چه اتفاقی می‌افتد و آیا داوطلبی رد یا تایید می‌شود.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری جهان نیوز،  عباسعلی کداخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در جمع دانشجویان بسیجی در اردوگاه […]

مرد سکوت اصلاحات و هویت یابی مجدد یک جریان سیاسی/ عارف پرچم استقلال سیاسی برداشته است؟ 26 فوریه 2021

مرد سکوت اصلاحات و هویت یابی مجدد یک جریان سیاسی/ عارف پرچم استقلال سیاسی برداشته است؟

آنچه اصلاحات امروز تجربه می کند حاصل نوعی بهم ریختگی و ریزش شدید اعتبار است. اصلاح طلبان دچار بحران اعتبار شده‌اند و این موضوع چه با عارف و چه بی او و با ساخت یک نهاد انتخاباتی دیگر حل نمی شود.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری جهان نیوز،  «مرد سکوت […]

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.