مراقب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل باشید
مراقب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل باشید

متاسفانه مشاهده شده است برخی افراد سودجو با مراجعه به منازل شهروندان اقدام به نصب غیرمجاز انشعاب فاضلاب و اتصال منازل به شبکه اصلی فاضلاب می‌کنند که این امر موجب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل و معابر خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)،شرکت فاضلاب تهران در اطلاعیه ای هشدار داد:با توجه به عملیات […]

متاسفانه مشاهده شده است برخی افراد سودجو با مراجعه به منازل شهروندان اقدام به نصب غیرمجاز انشعاب فاضلاب و اتصال منازل به شبکه اصلی فاضلاب می‌کنند که این امر موجب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل و معابر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva)،شرکت فاضلاب تهران در اطلاعیه ای هشدار داد:با توجه به عملیات اجرای شبکه فاضلاب شهری در مناطق مختلف تهران به آگاهی شهروندان محترم می‌رساند در برخی از محدوده‌ها امکان نصب انشعاب به علت بهره‌برداری‌نشدن از شبکه و خطوط انتقال فاضلاب وجود ندارد، اما متاسفانه مشاهده شده است برخی افراد سودجو با مراجعه به منازل شهروندان اقدام به نصب غیرمجاز انشعاب فاضلاب و اتصال منازل به شبکه اصلی فاضلاب می‌کنند که این امر موجب پس‌زدگی فاضلاب به داخل منازل و معابر خواهد شد.

بر این اساس در هر محدوده‌ای که قابلیت نصب انشعاب وجود داشته باشد از طریق شرکت‌های شش‌گانه آب و فاضلاب تهران به شهروندان محترم اطلاع داده خواهد شد.

  • منبع خبر : شرکت آبفا استان تهران