مدیرعامل جدید سازمان مدیریت پسماند شهر تهران معرفی شد
مدیرعامل جدید سازمان مدیریت پسماند شهر تهران معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران برگزار و صدرالدین علیپور به عنوان مدیرعامل این سازمان جایگزین  رضا عبدلی شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)وبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، این مراسم که با حضور  میلانی، رئیس کمیته محیط زیست و خدمات […]

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران برگزار و صدرالدین علیپور به عنوان مدیرعامل این سازمان جایگزین  رضا عبدلی شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)وبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، این مراسم که با حضور  میلانی، رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران،  مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، اعضای هیئت مدیره سازمان مدیریت پسماند و معاونین این سازمان برگزار شد،علیپور بعنوان مدیرعامل این سازمان معرفی و از زحمات عبدلی تقدیر و تشکر بعمل آمد .

در ابتدای این مراسم عبدلی مدیرعامل سابق این سازمان ضمن آرزوی موفقیت برای صدرالدین علیپور مدیرعامل جدید این سازمان به تشریح برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در دوره تصدی خود در این مسوولیت پرداخت و از تلاش های تمامی همکاران این مجموعه در این دوره تقدیر و تشکر کرد.
میلانی رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات  عبدلی در دوره مسوولیتشان، گفت: مدیریت پسماند ماموریت مهم و راهبردی را بر عهده دارد.

وی در ادامه افزود: برای مدیریت زباله سطح شهر تهران زحمات بسیاری کشیده می شود و به طور قطع می توانیم به نقطه مطلوب تری در راستای بهبود این موضوع دست پیدا کنیم.
میلانی در این جلسه بر تقویت نیروهای انسانی متخصص در این حوزه تاکید کرد و گفت: عبدلی با جدیت و پشتکار اقدامات و فعالیت های خوبی را انجام دادند اما انتظارات از سازمان مدیریت پسماند در سطح بالاتری است و انشاءالله با مدیریت جدید که در حوزه محیط زیست کارنامه خوب و قابل قبولی دارند شاهد بهبود عمکرد این سازمان باشیم.

علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران نیز در این مراسم با ذکر این نکته که همگی ما عضو یک مجموعه و خانواده هستیم، گفت: بیش از یک دهه است که در حوزه خدمات شهری و محیط زیست فعالیت می کنم و در این جا لازم می دانم از حسن اعتماد شهردار محترم تهران، اعضای محترم کمیسیون سلامت، خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران و یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران تشکر ویژه ای داشته باشم و انشاءالله بتوانیم گام های موثری در راستای ارتقای این سازمان برداریم.

علیپور در ادامه به تشریح برنامه ها و اقدامات آتی خود در این سازمان پرداخت و گفت: قطعا پیش از این اقدامات بسیار خوبی در این سازمان انجام شده است.اما یکی از برنامه های پیش رو استفاده از پتانسیل مجموعه مدیریت پسماند،ارتباط با کلیه شهرداری های مناطق ۲۲گانه،سازمان محیط زیست و وزارت بهداشت در خصوص مباحث درون سازمانی و در راستای پیشبرد بهتر امور خواهد بود و ارتباطات بیش از گذشته خواهد بود. همچنین در این راستا از تجارب سایر کشورهایی که در حوزه پسماند تجربیات ارزشمندی دارند نیز بهره لازم را خواهیم برد و انشاءالله با تلاش و پشتکار تمامی همکاران در مجموعه مدیریت پسماند گام های موثری بر می داریم و همچنان رو به جلو حرکت خواهیم کرد.

 یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های عبدلی در دوره تصدی وی در این مسوولیت، گفت: طرح جامع پسماند شهر تهران،تولید کود کمپوست در مجموعه آرادکوه و استفاده در مصارفی چون جنگلکاری ها و درختکاری های اطراف تهران، کم حجم سازی و کاهش میزان زباله های انتقالی به مجموعه آرادکوه و…از دستاوردهای این سازمان در این برهه زمانی می باشد که در همین زمینه از تلاش های ایشان و سایر مسوولین تقدیر و تشکر می کنم.

وی ادامه داد: همچنین طرح تفکیک زباله از مبداء در ادارات و ساختمان های شهرداری تهران نیز به خوبی در حال انجام است .
یزدانی در ادامه گفت: دکتر علیپور مدیرعامل جدید این سازمان علاوه بر سابقه بسیار خوب در حوزه محیط زیست تحصیلات دانشگاهی نیز در این زمینه دارند و انشاءالله با مدیریت دکتر علیپور و همکاری، همراهی و پشتکار این مجموعه طرح های نیمه تمام به اتمام رسد.
همچنین در جریان این جلسه مهندس یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران نکات و دستورات لازم را در راستای ارتقاء سازمانی و مباحث مختلف این سازمان صادر کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران