علیرضا عرب شهردار جدید پرند شد
علیرضا عرب شهردار جدید پرند شد

علیرضا عرب به عنوان شهردار جدید پرند معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، عصر امروز طی جلسه ای  با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران، فرماندار شهرستان رباط کریم, امام جمعه پرند, رئیس و اعضای شورای شهر, شهردار منتخب پرند و سایر مسئولین علیرضا عرب به عنوان شهردار جدید […]

علیرضا عرب به عنوان شهردار جدید پرند معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، عصر امروز طی جلسه ای  با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران، فرماندار شهرستان رباط کریم, امام جمعه پرند, رئیس و اعضای شورای شهر, شهردار منتخب پرند و سایر مسئولین علیرضا عرب به عنوان شهردار جدید پرند معرفی شد.

بر اساس این گزارش همزمان با نخستین روز پُر کار شهردار جدید پرند، آئین کلنگِ زنی پروژه بوستان ۱۳ هکتاریِ شهدای هسته ای در ورودی شهر پرند نیز بر زمین زده شد.

عرب در حاشیه برگزاری این کلنگ زنی گفت: توسعه زیرساخت های تفریحی و رفاهی, افزایش سرانه فضای سبز و بهبود سیمای سبز پرند در ورودی شهر از جمله اهداف شهرداری پرند در اجرای این طرح است.

علیرضا عرب که کمتر از دو ماه پیش با رای نمایندگان مردم در شورای شهر به عنوان هفتمین شهردار پرند برگزیده شده بود، معارفه خود را نه با سخنرانی، بلکه با کلنگ زنی یک پروژه آغاز کرد

او در خلال این کلنگ زنی تاکید کرد که بر زمین زدن کلنگ یک بوستان شهری فقط انعقاد یک پیمان با مردم پرند است تا شاهد آغاز یک موج بلند عمرانی در این شهر باشد.