طرح شفافیت آرا باید منجر به توسعه شفافیت در مجلس شود/ کاهش مشکلات با افزایش شفافیت
طرح شفافیت آرا باید منجر به توسعه شفافیت در مجلس شود/ کاهش مشکلات با افزایش شفافیت

نماینده رشت در مجلس گفت: طرح شفافیت آرا باید منجر به توسعه شفافیت بیشتر در مجلس و تسری آن در کشور شود زیرا این موضوع لازمه شرایط فعلی است و می‌تواند منجر به کاهش مشکلات شود. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس […]

نماینده رشت در مجلس گفت: طرح شفافیت آرا باید منجر به توسعه شفافیت بیشتر در مجلس و تسری آن در کشور شود زیرا این موضوع لازمه شرایط فعلی است و می‌تواند منجر به کاهش مشکلات شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره تعداد امضاهای طرح شفافیت آرا گفت: این طرح ۱۳۰ امضا دارد اما اینکه نمایندگان همانطور که این طرح را امضا کردند در روز بررسی آن در صحن علنی مجلس به آن رای دهند مشخص نیست.

وی اظهار امیدواری کرد: همان اتفاقی که در مجلس دهم درباره شفافیت آرا رخ داد در مجلس یازدهم تکرار نشود.

کوچکی‌نژاد تصریح کرد: بایستی ضمن رفع مشکلات و معایب طرح شفافیت آرا که در مجلس پیشین به سرانجام نرسید بتوانیم موضوع شفافیت آرا را در مجلس فعلی مصوب کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: طرح شفافیت آرا باید منجر به توسعه شفافیت بیشتر در مجلس و تسری آن در کشور شود زیرا این موضوع لازمه شرایط فعلی است و می‌تواند منجر به کاهش مشکلات شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس