طرح سه فوریتی «انتقام سخت» به تایید شورای نگهبان رسید
طرح سه فوریتی «انتقام سخت» به تایید شورای نگهبان رسید

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: شورای نگهبان مصوبه مجلس درباره مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا را که با قید سه فوریت به تصویب رسیده بود، تایید کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مصوبه امروز مجلس، گفت: اعضای شورای نگهبان با […]

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: شورای نگهبان مصوبه مجلس درباره مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا را که با قید سه فوریت به تصویب رسیده بود، تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مصوبه امروز مجلس، گفت: اعضای شورای نگهبان با حضور در صحن علنی مصوبه مجلس درباره مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا که با قید سه فوریت به تصویب نمایندگان رسیده بود را تایید کردند.

وی افزود: با توجه به قید سه فوریتی طرح قانون مذکور، اعضای شورای نگهبان نیز باید در صحن حضور بهم می‌رساندند و پس از تصویب در همان نشست طرح را مورد بررسی قرار داده و بعد نظرشان را اعلام می‌کردند.

براساس این گزارش،‌ مصوبه سه فوریتی امروز مجلس مراحل لازم را برای تبدیل شدن به قانون طی کرده و آماده ابلاغ برای اجرا است.

به گزارش فارس، طرح سه فوریتی «اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا» در نشست علنی امروز سه شنبه پارلمان مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

  • منبع خبر : فارس