صعود ۳پله ای هلدینگ خلیج فارس در رتبه بندی جهانیICIS
صعود ۳پله ای هلدینگ خلیج فارس در رتبه بندی جهانیICIS

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس یک بار دیگر به موفقیتی جهانی دست یاقت و رتبه۳۵ از موسسه بین المللیICIS را از آن  خود ساخت. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)،هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس درحالی به این موفقیت رسید که با فعالیت های گسترده اش در صنعت پتروشیمی، در میان شرکت های بزرگ شیمیایی و […]

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس یک بار دیگر به موفقیتی جهانی دست یاقت و رتبه۳۵ از موسسه بین المللیICIS را از آن  خود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)،هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس درحالی به این موفقیت رسید که با فعالیت های گسترده اش در صنعت پتروشیمی، در میان شرکت های بزرگ شیمیایی و پتروشیمیایی جهان ۳رتبه صعود را به نام خود ثبت کرد.

جعفر ربیعی مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به همین مناسبت در پیامی به کارکنان این مجموعه آورده است:”باردیگر همت، سخت کوشی و اخلاص در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با امدادهای الهی همراه شد و موفقیت بزرگ بین المللی دیگری برای هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس به ارمغان آورد.

درشرایطی که همه شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس با مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان این مرز وبوم دست و پنجه نرم می کنند ، تلاش ها ومجاهدت های خالصانه کارگران، کارکنان، مهندسان  ومدیران خدوم خانواده بزرگ هلدینگ، موجب ۳رتبه صعود این شرکت در میان شرکت های شیمیایی و پتروشیمیایی جهان شده و کسب رتبه ۳۵در رتبه بندی موسسه ICIS را از آن هلدینگ خلیج فارس نمود.

کسب این موفقیت را به همه همکارانم در تمامی رده ها وشرکت های تابعه تبریک عرض نموده و بالندگی روزافزون این خانواده بزرگ را از خداوند متعال خواهانم.”

گفتنی است این هلدینگ به‌عنوان بزرگترین مجموعه پتروشیمی در سطح کشور با اعتقاد بر چشم‌انداز ترسیمی بیست ساله جمهوری ‌اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ هجری شمسی ، در راستای توسعه پایدار صنعت پرافتخار پتروشیمی، برنامه، اهداف و استراتژی‌های خود را به عنوان یک عضو، در قالب برنامه استراتژیک پنج ساله از سال ۱۳۹۳ به اجرا گذاشته است.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس با دارا بودن ۱۴ مجتمع‌ تولیدی به‌عنوان بزرگترین شرکت پتروشیمی در کشور فعالیت می‌کند  وتاکنون موفق به کسب رتبه اول از نظر سودآوری و همچنین  بالاترین ارزش بازار در میان شرکت‌های ایرانی شده است.

  • منبع خبر : شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس