سردار سلامی: ملت ایران سیاست‌های مرکب و پیچیده دشمن را متلاشی کرده‌ است
سردار سلامی: ملت ایران سیاست‌های مرکب و پیچیده دشمن را متلاشی کرده‌ است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن با ایجاد هراس سعی داشت ملت ایران دست از مقاومت بردارد، گفت: ملت ایران سیاست‌های مرکب و پیچیده دشمن را متلاشی کرده‌اند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در مراسم معارفه فرمانده جدید سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی اظهار داشت: ما […]

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن با ایجاد هراس سعی داشت ملت ایران دست از مقاومت بردارد، گفت: ملت ایران سیاست‌های مرکب و پیچیده دشمن را متلاشی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در مراسم معارفه فرمانده جدید سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی اظهار داشت: ما حتماً قادر نیستیم ابعاد پدیده با شکوه بسیج را توصیف کنیم ولی می توان بسیج را تجسم زمینی از آیات قرآن توصیف کرد.

وی با بیان اینکه بسیج مجمع مردان و زنانی است که پاکیزگی‌را دوست دارند، ادامه داد: بسیج محیط حضور مردان و زنانی است که جذابیت‌های دنیا آنها را شیفته خود نمی‌کند. بسیج مولود انقلاب اسلامی و معجزه ذهنی امام (ره) است که توانستند افق‌های عظیمی را برای دفاع از انقلاب اسلامی بگشایند.

سردار سلامی افزود: این پدیده مبارک امروز تغییر دهنده همه معادلات در فضای مواجهه نظام اسلامی با نظام سلطه است. بسیج کاملا یک نهاد الهی و مقدس و تصویر فضیلت‌های انقلاب است.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما می خواهیم با بسیج قله‌های بزرگی را فتح کنیم و با بسیج مستکبران را بشکنیم و ارزش‌های اسلام را جاری کنیم. می‌خواهیم با بسیج روح مقاومت  در جهان اسلام احیا کرده و معادلات را تغییر داده و مجد و عظمت اسلام را در عصر حاضر احیا کنیم و بر فراز سنگرهای کلیدی جهان بیرق‌های عدالت را بر افرازیم.

وی عنوان کرد: تا زمانیکه انسان‌های بسیجی در زمین راه می‌روند و ملت‌ها را آزاد می‌کنند و تفکر بسیجی را ترویج می‌دهند پیشرفت و عزت می آفرینند.

سردار سلامی با اشاره به ویژگی‌‌های بسیج گفت: امروز ملت ایران در حال ساختن یک تاریخ پر شکوه و با عظمت است. امروز بسیج در حال تبیین موازنه قدرت است. شما می بینید که ملت ایران چگونه توانسته است سیاست‌های مرکب و پیچیده دشمن را متلاشی کند. ملت ایران در نگرش و‌بینش همه بسیجی هستند اگر چه در بسیج ثبت نام نکرده باشند.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: ملت ایران در حال شکست دادن دشمنی است که تلاش کرده جنگ را به قلب‌ها و ذهن‌های ملت ما بکشد و سعی کرده جنگ اقتصادی، سیاسی و امنیتی را علیه ما بر پا کند. اما ملت ایران در پرتو هدایت‌های رهبر حکیم در برابر تمام این توطئه‌ها ایستاده است.

وی ادامه داد: نیروی به هم پیوسته امت و امام، جبهه شکست و نفوذ ناپذیری ایجاد کرده است. شما شکست اندیشه‌های دشمن را در می آن می بینید. می‌خواستند هراس از جنگ ایجاد کنند که ملت ایران دست از مقاومت بر دارد اما امروز هراس از جنگ در دل آنها افتاده است و ملت ایران بی اعتنا به تمام این ارعاب‌ها ایستاد.

سردار سلامی تاکید کرد: نحوه دیدار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن نشان دهنده قدرت ملت ایران بود. وقتی امت و امام به عمق می پیوندند این اتفاق رخ می‌دهد م این یعنی همان اندیشه بسیجی است که اندیشه بسیجی فرمول شکست دادن قدرت‌ها است.

فرمانده کل سپاه گفت: ملت ما آموخته‌اند سعادتشان با اسلام گره خورده است و این نسخه اصلی عزت و اقتدار ما است. وقتی با دشمنان بزرگ دست و  پنجه نرم می‌کنید بزرگ می‌شوید. ما همه امکانات را برای حرکت شما به سمت اهداف بزرگ در اختیار شما می‌گذاریم زیرا قرار است ما بر دشمنانمان غلبه کنیم. دشمن رو به زوال است و این زوال بازگشت نا پذیر است.

وی با تشکر از زحمات سردار غیب پرور گفت: از زمان ایشان طرح‌های اعتلای بسیج آغاز شد. اما تغییر در مسئولیت‌ها امری طبیعی است ما امروز می‌خواهیم ایشان را برای پذیرش یک مسئولیت بزرگ‌تر متقاعد کنیم.

سردر سلامی با اشاره به ویژگی‌های سردار سلیمانی هم گفت: خوشحالیم که امروز این پرچم به دست برادری سپرده می شود که بیش از ۷۹ ما سابقه حضور در میدان‌های سخت دفاع مقدس را در کارنامه دارد. امیدواریم ایشان قادر باشند با کمک همه عزیزان اهداف بلندی که در حکم ایشان ذکر شده را عملی کنند.

منبع:تسنیم