سردار جلالی: خبرنگاران رسالت خطیری در پاسداشت دارایی‌های استراتژیک کشور دارند
سردار جلالی: خبرنگاران رسالت خطیری در پاسداشت دارایی‌های استراتژیک کشور دارند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با تبریک روز خبرنگار، تاکید کرد: خبرنگاران و اهالی فرهیخته رسانه رسالت خطیری در پاسداشت دارایی‌های استراتژیک کشور به ویژه افکار عمومی برعهده دارند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی روز خبرنگار را به همه […]

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با تبریک روز خبرنگار، تاکید کرد: خبرنگاران و اهالی فرهیخته رسانه رسالت خطیری در پاسداشت دارایی‌های استراتژیک کشور به ویژه افکار عمومی برعهده دارند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی روز خبرنگار را به همه اهالی رسانه تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

امروز امر دفاع در عرصه‌های نوینی معنا و مفهوم پیدا کرده است که یکی از مهمترین آنها حوزه رسانه است.

به تعبیر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز، امروز کشور در میانه جنگ اراده‌ها قرار دارد و شکستن جریان تحریم نیازمند شکستن جریان تحریف است.

خبرنگاران و اهالی فرهیخته رسانه به عنوان افسران این جنگ جدید رسالت خطیری در پاسداشت دارایی‌های استراتژیک کشور در این عرصه به ویژه افکار عمومی برعهده دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام عرصه رسانه، روز خبرنگار را که مقارن با عید ولایت است به همه اهالی رسانه تبریک گفته و به عنوان سرباز کوچک مقام معظم رهبری در عرصه پدافند غیرعامل، از جامعه فرهیخته رسانه‌ای کشور استدعا دارم تا در دنبال کردن موضوعات این حوزه به ویژه مساله صیانت از سلامت افکار عمومی و هدایت و تنویر آن و آموزش جامعه در زمینه ارتقای آمادگی‌های عمومی و پیگیری عمل به الزامات و ضوابط پدافند غیرعامل از مسئولین بخش‌های مختلف کشور، مجدانه بکوشند که این مهم پاسداری در جبهه‌های دفاع نوین و ارتقاء امنیت پایدار کشور و موجب استحکام بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور
سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس