روز جمعه ترامپ پاسخ خود را از ایران می گیرد
روز جمعه ترامپ پاسخ خود را از ایران می گیرد

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)  به نقل از موج هاجر چنارانی اظهار داشت: دولت آمریکا تصور می کند که با تهدید و زورگویی می تواند در جهان یکه تازی کرده و منابع ملت ها را غارت و در حق آنها ظلم کند. وی افزود: دولت آمریکا هیچ زمانی به دنبال صلح و ثبات در […]

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva)  به نقل از موج هاجر چنارانی اظهار داشت: دولت آمریکا تصور می کند که با تهدید و زورگویی می تواند در جهان یکه تازی کرده و منابع ملت ها را غارت و در حق آنها ظلم کند.

وی افزود: دولت آمریکا هیچ زمانی به دنبال صلح و ثبات در جهان و به ویژه خاورمیانه نبوده و در طول تاریخ تلاش کرده اند که این منطقه گرفتار آشوب و بلوا باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: از زمان حضور ترامپ در راس کاخ سفید، این سیاست ددمنشانه شدت یافته و آمریکایی ها بیش از هر زمان دیگری به دنبال جنگ افروزی در خاورمیانه هستند.

چنارانی گفت: حمایت آمریکا از آل سعود و برخی از شیخ نشین های منطقه، حمایت از حمله عربستان به مردم یمن و فروش صد میلیارد دلار اسلحه در منطقه خاورمیانه، نشان دهنده سیاست های ضد انسانی این کشور است.

وی بیان داشت: در سال های اخیر و با افزایش آگاهی اسلامی در میان امت اسلامی، شاهد مقاومت در برابر زورگویی غرب بوده ایم. این در حالی است که ترامپ در این مدت به طور مکرر ملت ایران را تهدید کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: ترامپ پاسخ تهدیدها و زیاده خواهی های خود را به طور قطع روز جمعه این هفته از ملت ایران دریافت خواهد کرد.

چنارانی تاکید کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس پاسخ ترامپ را خواهند داد. ضمن اینکه در این روز امت اسلام به طور یکپارچه علیه سیاست های زورگویانه غرب و تلاش آنها برای آتش افروزی جدید در خاورمیانه اعتراض خواهد کرد.