رئیس کمیسیون عمران: رویکرد دولت حل مشکل مسکن نیست/ مجلس ورود می‌کند
رئیس کمیسیون عمران: رویکرد دولت حل مشکل مسکن نیست/ مجلس ورود می‌کند

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز عنوان شد که رویکرد فعلی دولت حل مشکل مسکن نیست و در چنیین وضعیتی مجلس قطعا به این موضوع ورود می‌کند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست عصر امروز […]

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز عنوان شد که رویکرد فعلی دولت حل مشکل مسکن نیست و در چنیین وضعیتی مجلس قطعا به این موضوع ورود می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با دستور کار بررسی وضعیت بازار مسکن و ارائه راهکار برای حل مشکلات موجود در این بازار برگزار شد.

وی افزود: جلسه امروز با حضور  با حضور علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیران بانک مرکزی و نماینده بخش خصوصی برگزار شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز برخی از مسائل و محورهای مرتبط با حوزه مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رضایی کوچی ادامه داد: در این جلسه موضوعاتی مانند تأمین منابع مالی، تأمین زمین و تأمین مصالح ارزان قیمت رسیدگی شد.

وی تصریح کرد:‌ دولت در طرح مسکن ملی اقداماتی انجام داده، اما در نشست های اخیر کمیسیون عمران مجلس مشخص شد که دولت برای رفع سریع مشکلات مسکن برنامه ریزی صورت نداده است، از این رو اگر تا یکشنبه هفته آینده دولت برنامه خود را برای مدیریت بازار ارائه نکند، اعضای کمیسیون، طرح خود را نهایی و به مجلس ارائه می کند.

رضایی کوچی در خاتمه تصریح کرد: در این جلسه عنوان شد که رویکرد فعلی دولت حل مشکل مسکن نیست لذا مجلس خود ورود می‌کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس