دستيابي به دانش تعمير و ساخت دستگاه ماژول  الكتريكي سيستم مالتي پلكس در شركت آغاجاري
دستيابي به دانش تعمير و ساخت دستگاه ماژول  الكتريكي سيستم مالتي پلكس در شركت آغاجاري

رئيس فناوري و ارتباطات شركت آغاجاري از دستيابي به دانش تعمير و ساخت ماژول الكتريكي  ( (fxs مربوط  به  سيستم  مالتي پلكس(sm) براي نخستين بار در اين شركت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط عمومي شركت بهره برداري نفت وگاز آغاجاري، يحيي اتابك با اعلام اين خبر افزود: با تلاش كاركنان وتكيه بردانش بومي متخصصين واحد تعميرات مراكز تلفن […]

رئيس فناوري و ارتباطات شركت آغاجاري از دستيابي به دانش تعمير و ساخت ماژول الكتريكي  ( (fxs مربوط  به  سيستم  مالتي پلكس(sm) براي نخستين بار در اين شركت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط عمومي شركت بهره برداري نفت وگاز آغاجاري، يحيي اتابك با اعلام اين خبر افزود: با تلاش كاركنان وتكيه بردانش بومي متخصصين واحد تعميرات مراكز تلفن و فناوري ارتباطات،  براي نخستين بار ماژول الكتريكي  (fxs)مربوط به سيستم  مالتي پلكسsm)) كه وظيفه انتقال ديتاهاي خطوط شركتي ناحيه به نواحي عملياتي را برقرار مي نماييد، تعمير و بازسازي كامل گرديد.

وي گفت: با دستيابي به اين دانش، دستگاهاي مذكور كه داراي هزينه بالايي بوده و تامين آنها با توجه به شرايط موجود مقدور نمي باشد،  توسط متخصصين شركت آغاجاري تعمير و مجدداً در مدار عملياتي قرار گرفت.

رئيس فناوري و ارتباطات شركت آغاجاري بيان كرد:  اين اقدام در شرايطي انجام شد كه شركت هاي خارجي تامين كننده  عمدتا از ارائه نقشه مدارات سيستمهاي واگذار شده به منظور كسب منافع مالي از محل تعمير و فروش يدك اجتناب كرده كه با توجه به اهميت اين دستگاه كارشناسان خلاق اين امور با بازيابي و ترسيم نقشه، مدار و الگوي عملكرد آن، موفق به تشخيص خرابي و رفع نقص آن نمودند.

منبع:پایگاه خبری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب