خانواده سردار شهید سلیمانی؛ میهمان ویژه مراسم ۲۲ بهمن تهران
خانواده سردار شهید سلیمانی؛ میهمان ویژه مراسم ۲۲ بهمن تهران

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: میهمان ویژه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در تهران خانواده سردار شهید سلیمانی خواهند بود و در تلاشیم با مساعدت خانواده سردار از وصیت نامه ایشان رونمایی کنیم. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز در نشست خبری […]

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: میهمان ویژه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در تهران خانواده سردار شهید سلیمانی خواهند بود و در تلاشیم با مساعدت خانواده سردار از وصیت نامه ایشان رونمایی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز در نشست خبری اعلام برنامه های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال در بیش از ۵۲۰۰ نقطه شاهد برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم بود، که نشان دهنده استثنایی ترین پدیده تاریخ است زیرا بعد از چهل سال چنین بزرگداشتی برپا می شود.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن امسال متفاوت تر از سالهای قبل خواهد بود زیرا معطر به عطر نه یک شهید بلکه یک مکتب است و مناسبت آن شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی است.

لطفی گفت: حضور مردم شهر و روستا در این راهپیمایی، یکی از جلوه های قدرت لایزال الهی است و تجدید عهد وپیمان برای صیانت از اصول و آرمانهای انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن هر سال، یادآور ایثار، رشادت طلبی و اعلام انزجار از دشمنان اسلام است و امسال وعده گاه و تجلی گاه حاج قاسم‌ها خواهد بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ۲۲ بهمن امسال یاداوری راه سردار دلها و اعلام نفرت از شیطان بزرگ و تاکید بر لزوم خروج آمریکا از منطقه است.

خانواده سردار شهید سلیمانی؛ میهمان ویژه مراسم ۲۲ بهمن تهران

وی اظهار داشت: میهمان ویژه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در تهران خانواده سردار شهید سلیمانی خواهند بود و در تلاشیم با مساعدت خانواده سردار از وصیت نامه ایشان رونمایی کنیم.

  • منبع خبر : فارس