حمله سایبری به وب‌سایت «القسام» شاخه نظامی حماس
حمله سایبری به وب‌سایت «القسام» شاخه نظامی حماس

«کتائب القسام» شاخه نظامی حماس از هک شدن وب‌سایت اینترنتی‌اش و تغییر دامنه آن خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،«کتائب القسام» شاخه نظامی حماس اعلام کرد، وب‌سایت اینترنتی‌اش از پنجشنبه گذشته هدف حمله سایبری با هدف از دسترس خارج کردن آن قرار گرفته است. بر اساس گزارش […]

«کتائب القسام» شاخه نظامی حماس از هک شدن وب‌سایت اینترنتی‌اش و تغییر دامنه آن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،«کتائب القسام» شاخه نظامی حماس اعلام کرد، وب‌سایت اینترنتی‌اش از پنجشنبه گذشته هدف حمله سایبری با هدف از دسترس خارج کردن آن قرار گرفته است.

بر اساس گزارش وبگاه «الرساله»، در ادامه بیانیه صادر شده که مربوط به شنبه شب (دیشب) است، آمده، مهندسان القسام تا این لحظه در حال مقابله با این حمله هکری هستند و توانسته‌اند کنترل سایت را تقریبا در اختیار بگیرند و اکنون در حال جبران خسارت‌های وارد شده در نتیجه این حمله سایبری هستند.

القسام تصریح کرد، دامنه «alqassam.net» از کنترلش خارج شده و بیانیه‌های موجود در آن جعلی است و دامنه جدید آن «alqassam.ps » است.

در پایان بیانیه مذکور آمده، القسام از مقاومت در میدان‌های مختلف علیه جنایت‌های رژیم اشغالگر دست برنمی‌دارد و تمام تلاش خود برای رساندن پیام به آزادگان جهان را انجام می‌دهد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس