حضور فعال نفت و گاز اروندان برای عبور از بحران آب‎گرفتگی در خرمشهر و شادگان 
حضور فعال نفت و گاز اروندان برای عبور از بحران آب‎گرفتگی در خرمشهر و شادگان 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از بسیج همه جانبه امکانات این شرکت در ارائه خدمات امدادی در جهت رفع مشکلات ناشی از آبگرفتگی در شهرستان های خرمشهر و شادگان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ با بیان اینکه شرکت نفت و […]

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از بسیج همه جانبه امکانات این شرکت در ارائه خدمات امدادی در جهت رفع مشکلات ناشی از آبگرفتگی در شهرستان های خرمشهر و شادگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ با بیان اینکه شرکت نفت و گاز اروندان از تمامی ابزارهای فیزیکی و توان نیروی انسانی خود برای خدمت رسانی به مردم شهرستان های خرمشهر و شادگان استفاده کرده است، گفت: نماینده وزیر نفت و هیأت همراه از مناطق مسکونی دچار آبگرفتگی در حوزه غرب کارون بازدید کرده و تصمیمات لازم جهت رفع هر چه سریعتر آبگرفتگی ها در مناطق شهری و روستایی اتخاذ شده است.

وی افزود: شرکت نفت و گاز اروندان از بدو آغاز بارش های اخیر در صحنه حضوری فعال داشته و تا کنون نسبت به انجام تعمیرات اساسی سه دستگاه پمپ ۱۰اینچ و یک دستگاه پمپ ۱۲ اینچ  ایستگاه مرکزی پمپاژ آبفای شهرستان شادگان اقدام کرده است.

وی افزود: برآورد هزینه ای این اقدام ها بیش از یک میلیارد ریال برآورد می شود.

وی اضافه کرد : در ادامه این اقدام ها، چندین دستگاه لجن کش جهت جمع آوری آب های سطحی با هماهنگی فرمانداری خرمشهر در حال خدمت رسانی به مردم منطقه هستند.

پورهنگ یادآور شد: شرکت نفت و گاز اروندان آمادگی دارد تا تمامی امکانات خود را که پتانسیل کاربری شهری داشته باشند، برای رفاه حال مردم شریف منطقه آماده و در اختیار مراجع ذیربط قرار دهد.

  • منبع خبر : شرکت ملی نفت ایران